reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kto wybuduje chodnik? Wpłynęły dwie oferty za blisko milion złotych

Aktualności1.12.2020 o 12:21Komentarzy: 1
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy ogłosił kolejny przetarg na wykonanie chodnika w ciągu drogi powiatowej w Zawidowicach. Właśnie dokonano otwarcia ofert.* * *

Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy informuje, że w dniu 26.11.2020 r. nastąpiło otwarcie ofert w zorganizowanym drugim przetargu nieograniczonym dotyczącym zadania pn.: "Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1467D w miejscowości Zawidowice - etap 6". W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęły dwie oferty w kwotach 974 905,40 zł oraz 874 000,00 zł, które aktualnie będą oceniane zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych.

Kwota jaką ZDP w Oleśnicy zamierza przeznaczyć na realizacje tego zadania wynosi 907 000 zł. Dla przypomnienia dodam, że poprzedni przetarg został unieważniony z uwagi na to, że kwota najniższej oferty przekraczała wysokość środków jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na tą inwestycję i wynosiła blisko milion złotych.

Jednocześnie informuję, że wskazane zadanie dotyczy wykonania chodnika w miejscowości Zawidowice o długości prawie 350 mb wraz z systemem kanalizacji deszczowej, odwodnienia i korektą łuku drogi. Termin realizacji zadania został przewidziany do końca maja 2021 roku.

Krzysztof Górecki
Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Mieszkaniec1.12.2020 o 17:22

To jest rozmach powiatu 1mb~2 600zł.. Teraz jasne jest dlaczego tak nie wiele tych chodników przy drogach powiatowych Latami można pisać i wnioskować

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube