reklama
reklama
Dziś jest piątek, 5 marca. Imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zakochaj się w Polsce. Zobaczcie, jak Oleśnica wypadła na antenie TVP1!

Ciekawostki30.11.2020 o 07:20Komentarzy: 33
Na antenie TVP1 wyemitowano program "Zakochaj się w Polsce", w którym pokazano Oleśnicę. Zapraszamy do jego obejrzenia!Kilka miesięcy temu ekipa programu "Zakochaj się w Polsce" odwiedziła Oleśnicę. - Aktor Tomasz Bednarek wędruje nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale dociera również do miejsc, o których wiedzą nieliczni. W trakcie tych podróży widzowie razem z nim poznają historię miast, zwiedzają zamki oraz najpiękniejsze pałace i wiele innych znakomitych obiektów architektonicznych. Odcinek będzie trwał 23 minuty i pokaże piękno naszego miasta oraz atrakcje kulturalne, z których słynie Oleśnica - zapowiadał w maju Urząd Miasta Oleśnicy.

Materiał został zaprezentowany w niedzielę o godzinie 8:30. - Tym razem wybierzemy się do Oleśnicy, miasta położonego 30 km od Wrocławia. To tu z całego świata zjeżdżają mistrzowie sztuk cyrkowych. Przez trzy dni niebo poprzecinane jest taśmami tzw. highlinerów, a dźwięki oklasków i śmiechy mieszkańców odbijają się echem od murów jednego z najpiękniejszych zamków Dolnego Śląska - zapowiadała telewizja odcinek. Jeżeli ktoś go przegapił, całość można obejrzeć w serwisie VOD TVP.

Zobacz też: Odcinek programu o Oleśnicy

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (33)

...2.12.2020 o 18:02

Mieszkaniec Oleśnicy - sam wróć na wioskę obornik przerzucać. To że narzekamy i uważamy że miasto zeszło na psy - to nasze prawo. i żadna propaganda tego nie zmieni.

Zgłoś
dr Real2.12.2020 o 12:59

Gienek - wpadnij do lekarza po niebieskie proszki.

Zgłoś
Gienek Krokodyl2.12.2020 o 02:43

To jakieś gówno.

Zgłoś
.2.12.2020 o 00:24

Cóż, bez pana Marka Nienałtowskiego i pana Wiesława Piechówki lipa. Sekcja Komunikacji nie ma o niczym pojęcia.

Zgłoś
TD1.12.2020 o 14:52

Fakt, brak naszego historyka p. Marka / Nienałtowskiego/. Tak czy inaczej pozdrawiam p. Marka.

Zgłoś
ad1.12.2020 o 12:13

Ciekawe czy za dwa lata coś się ruszy z naszym zamkiem. To co jest na tym filmie to antyreklama Oleśnicy.

Zgłoś
niepiszekom1.12.2020 o 11:53

Oleśnica jako miasto jest całkiem całkiem (ja raczej stronie od miast). Jedynie co mi się tam nie podoba to mentalność ludzi, ciężko nawet określić co dokładnie jest nie tak. To ta mentalność psuje wizerunek Oleśnicy jako miasta. Prawie każdy przyjezdny (również ja) to widzi. Urosło to do tego stopnia że w moich kręgach określenie Oleśniczanin jest uznawane za obraźliwe.To trochę smutne, no ale prawdziwe

Zgłoś
Aska30.11.2020 o 21:47

A gdzie Pan Nienałtowski?

Zgłoś
HeroNEN30.11.2020 o 20:45

Jak dla mnie lipa.. pokazali zabytkowy charakter Oleśnicy razem ze wspinaczką? i to ma wg was jakis sens!? Atutów Oleśnicy nie pokazali wcale ot tyle zeby coś pokazac... a gdzie Dom Wdów Gdzie Łazienka w Szafie? Albo To ze Rynek jest taki ze wychodzi 4 ulice w każdą stronę świata.. ktoś dał kasę.. Kachna Się wypromowała i jest fajnie szkoda kasy z naszych podatkow na takie bzdury

Zgłoś
Olesniczanka 130.11.2020 o 17:47

Bardzo ładnie:) Oleśnica w pigułce;) bo i czas ograniczony. To miała być zachęta do indywidualnego zwiedzania:) Faktycznie, zabrakło mi pana Piechowki i Nienaltowskiego:)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube