reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zgłoś się on-line i zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Aktualności22.11 o 08:01Komentarzy:
Oleśnicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zrejestrowany i prowadzi już rekrutację wolontariuszy.Wiemy, że długo czekaliście, ale - mamy to! Sztab zarejestrowany, zatwierdzony przez Fundację, więc oficjalnie możemy powiedzieć - DZIAŁAMY!

Finał, jakkolwiek miałby być napakowany atrakcjami, nie odbędzie się bez was - naszych cudownych wolontariuszy o wielkim sercu. Zatem - rozpoczynamy rekrutację!

Co trzeba zrobić, żeby zostać wolontariuszem WOŚP? W tym roku, jak w żadnym innym, zachęcamy do rejestracji ONLINE. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo, żebysmy w pełni sił mogli uczestniczyć w letniej zadymie w środku zimy.

Jak się zarejestrować?

1. wejdź na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.
- Jeśli grałeś_aś już nami - świetnie, rejestracja zajmie ci 2 minuty! Wystarczy się zalogować, załadować dane, podpiąć do naszego sztabu i gotowe.
- Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę jako wolontariusz_ka WOŚP - należy się zarejestrować. Jeśli nie jesteś pełnoletni_a, takie konto zakłada rodzic lub opiekun_ka prawny_a i także on_a dokonuje Twojego zgłoszenia. WAŻNE! Do identyfikatora będzie potrzebne zdjęcie. Ma ono mieć wymiar nie mniejszy niż 600x800 pikseli, być w formacie .jpg, oraz ma na nim być dobrze widoczna twoja twarz (bez kwiatuszków, serduszek, czy innych filtrów).

2. Po zarejestrowaniu zaglądaj czasem na iwolontariusza, bo mogą pojawić się tam informacje, że są problemy ze zdjęciem lub będziemy mieli ci coś innego ważnego do przekazania. Po zatwierdzeniu zgłoszenia przez sztab, należy przyjść do biura Komendy Hufca ZHP Oleśnica, gdzie on się mieści i podpisać oświadczenie wolontariusza.

I tyle. Jeśli z jakichś przyczyn nie masz możliwości zarejestrować się online, lub masz jakiś problem - pisz do nas koniecznie. Pomożemy! Jeśli i ta droga nie zadziała, oczywiście, możesz przyjść do nas osobiście i zarejestrować się w naszym biurze. Pamiętaj o maseczce.

Rekrutacja potrwa do 7 grudnia 2020 r. Oświadczenia można podpisywać do 18 grudnia 2020 r. Czekamy na was niecierpliwie!

Sztab WOŚP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube