reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 4 marca. Imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Premier zapowiedział poluzowanie części obostrzeń. Znamy szczegóły! [WIDEO]

Aktualności21.11.2020 o 10:13Komentarzy: 56
Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział poluzowanie części obostrzeń. Znamy szczegóły!


źródło: KPRM

Dziś odbywa się konferencja premiera i ministra rozwoju. - Od kilku dni obserwujemy stabilizację liczby zakażeń, ale wirus zbiera cały czas śmiertelne żniwo - powiedział Mateusz Morawiecki, prezes rady ministrów.

- Wszyscy Polacy dysponują bronią. Tą bronią jest dyscyplina, przestrzeganie zasad sanitarnych i solidarność - zaznaczył. Mówił, że już w styczniu ma być dostępna szczepionka na koronawirusa. Zaapelował, aby święta odbywały się w małych gronach rodzin.

Mówił o projekcie "100 dni solidarności w walce z COVID-19". Od przyszłej soboty placówki handlowe będą mogły działać w "najwyższym reżimie sanitarnym". Siłownie, restauracje nadal będą zamknięte, przynajmniej do 27 grudnia.

- Czas pandemii to czas balansowania na granicy życia i śmierci, ale też i miejsc pracy, gospodarki. I o to musimy też dbać. Dlatego szukamy punktu równowagi - argumentował M. Morawiecki.

Również szkoły pozostaną zamknięte w okresie przedświątecznym, a nauka będzie odbywała się zdalnie. Ferie zimowe w 2021 roku nie zostaną rozłożone w czasie, a placówki we wszystkich województwach mają je mieć w tym samym czasie.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (56)

mad21.11.2020 o 15:57

Jeśli nie widzicie różnicy, to o czym ja mam z wami rozmawiać. Każde dziecko powie, że co innego słychać na nagraniu, a co innego cytują lewicowe media. Ja się ośmieszam, po pokazuję manipulację? Ja jestem głupcem? Zachęcam innych do odsłuchania nagrania z linku i sprawdzeniu, czy jego słowa nie zostały zmanipulowane. Nie twierdzę, że zgadzam się z Morawieckim we wszystkim, bo na nagraniu mówił trochę jak bogaty liberał, chciałem tylko pokazać zmanipulowaną propagandę "wolnych" mediów. Kończę, bo szkoda czasu na jałową dyskusję z ludźmi, którzy nie potrafią sklecić zdania bez wulgarnych słów.

Zgłoś
Perturabo21.11.2020 o 15:44

No i ??? Znamy to nagranie i wszystko się potwierdza, pinokio powiedział to co powiedział. Gdzie jest ta rzekoma manipulacja pisowska kur*w*o ? Słucham :D ?

Zgłoś
@21.11.2020 o 15:40

Jakim trzeba być głupcem,żeby tak pieprzyc jak mad! Ogarnij się,bo się tylko osmieszasz!!!!

Zgłoś
mad21.11.2020 o 15:40

Prawicowe media niczego nie ukrywają, a na końcu zamieszczają link do nagrań. https://wpolityce.pl/polityka/417210-jak-to-bylo-z-miska-ryzu-tak-zmanipulowano-slowa-pmm

Zgłoś
Do mad21.11.2020 o 15:37

Człowieku! Gadać to sobie mozna, czyny się liczą! Zobacz jak twoj św.pis wszystko rujnuje!!!zobacz jak szczuje Polaka na Polaka! Zobacz co twój bożyszcze kaczor robi!!! Kobiety bić palami!? To on wszystkim steruje i pcha w stronę jak jeden przed wojną!!!!

Zgłoś
Perturabo21.11.2020 o 15:27

Nie pier*d*ol ściemniaczu bo tylko z każdym twoim zdaniem się coraz bardziej pogrążasz. Zadałem ci proste pytanie - co zostało zmanipulowane w słowach pinokia ? Wykaż to a jak nie potrafisz bo nic takiego nie miało miejsca to spier*d*alaj na drzewo kur*w*o pisowska. Wszyscy słyszeli to samo i wszyscy mają swoje mózgi żeby ocenić przekaz ...poza tobą oczywiście :D

Zgłoś
mad21.11.2020 o 15:15

"Tak to jest jak się ogląda tylko szczujnie!" - Ty do mnie to piszesz? Przecież to wy przekręcacie słowa Premiera. Wysłuchaj nagrań u Sowy, prawicowe media często je umieszczają na swoich stronach, żeby pokazać manipulację "wolnych" mediów. Wystarczy przekręcić kilka słów, zdanie brzmi już inaczej, wstawić w cudzysłów i pisać, że to słowa Morawieckiego. Oczywiście każdy, kto przeczyta te zmanipulowane słowa będzie oburzony, ja również byłem, dlatego sam wysłuchałem nagrań, żeby sprawdzić, kto faktycznie manipuluje. Przekonajcie się sami i wysłuchajcie nagrań.

Zgłoś
Maryś21.11.2020 o 15:15

Do kościółka na pasterkę bez zakazów będzie. Git!

Zgłoś
Do mad21.11.2020 o 15:08

Tak to jest jak się ogląda tylko szczujnie tvpis!

Zgłoś
Do mad21.11.2020 o 15:04

Tak to jest jak się ogląda tylko szczujnie!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube