reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kolejne banery przeciwko aborcji w Oleśnicy. Polonez ponownie w trasie

Aktualności20.11.2020 o 09:58Komentarzy: 136
Czytelnicy portalu MojaOlesnica.pl donoszą o kolejnych afiszach i banerach przeciwko aborcji, które są rozmieszczone w różnych punktach Oleśnicy. - Z kolei antyaborcyjny polonez przemieszcza się ulicami miasta - mówi jeden z mieszkańców, na dowód załączając zdjęcia.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (136)

Gabriel Różański23.11.2020 o 17:56

To bez znaczenia, każdy płód należy usunąć zanim się urodzi i należy zakazać porodów

Zgłoś
minus23.11.2020 o 17:04

? Poczęcie ? lub inaczej: zapłodnienie ? to połączenie komórki jajowej i plemnika, w wyniku którego powstaje zygota. Choć jest ona czasem nazywana ?jajeczkiem?, nie jest to już komórka jajowa, ale jednokomórkowy ludzki zarodek. Tak zaczyna się życie każdego człowieka.

Zgłoś
Gabriel Różański23.11.2020 o 06:27

Dziecko ma prawo do tego by się nie urodzić i nikt nie ma prawa skazywać dziecka na poród, życie i istnienie

Zgłoś
Dede22.11.2020 o 23:15

Do minus to ja Ci powiem inaczej . Każdy psychiatra powie ci że zmuszając zgwałconą kobietę do noszenia przez 9 miesięcy w sobie owocu jej krzywdy ( kiedy ona tego nie chce) może doprowadzić do wystąpienia silnej depresji skutkującej np popełnieniem przez nią samobójstwa. Weźmiesz za to odpowiedzialność?

Zgłoś
Eryk 22.11.2020 o 23:10

Popieram Axela, minus twoje komentarze to jeden wielki dramat jesteś bardzo niedouczonym człowiekiem. Najpierw poczytaj na ten temat a później się wypowiadaj.

Zgłoś
Tomek 22.11.2020 o 23:01

Do minus podać to ty możesz ewentualnie szklankę wody babci. Wyskoczyłeś z dwoma nazwiskami i myślisz że to jest jakiś argument? A ty za to wyrządzasz wiele dobra chcąc zmuszać kobiety do rodzenia płodów z gwałtu, płodów z wadami letalnymi lub do poświęcania swojego życia bo płód ważniejszy , normalnie ostatnia ' ostoja dobra ' z ciebie, prezydent powinien cię odznaczyć za to ' wielkie poświęcenie '. W twoich komentarzach widać czystą hipokryzje nie masz o czymś pojęcia a chcesz uchodzić za eksperta. Jak chcesz czynić dobro to rusz tyłek z przed komputera i zacznij pomagać w hospicjum a dopiero później się wypowiadaj.

Zgłoś
WALKING PEDO PRIESTS22.11.2020 o 22:51

Źródłem spaczenia moralnego i zanieczyszczenia puli genetycznej w Polsce są naturalnie dzikie hordy pato księży katolickich. Jako zwierzyna stadna atakują w grupach osaczając swoje niepełnoletnie ofiary. Kilkuletni chłopczyk czy dziewczynka zapędzeni w kąt salki katechetycznej lub w lochu pod kościołem nie mają szans przeciw wygłodniałej hordzie, niewyżytych pato klechów. Po brutalnym gwałcie zdegenerowane jednostki zarażone wirusem watykańskim instynktownie oddają mocz i nasienie na nieprzytomne dzieci a wyżsi rangą kapłani spaczenia watykańskiego nagrywają ten chory rytuał aby na nim zarabiać rozpowszechniając go dalej wśród swej macierzystej hordy lub nawet w całym roju. Na szczęście w całym kraju tworzą się jednostki samoobrony mające na celu odparcie ataku wygłodniałych patoklechów. W większości miast udało się ograniczyć zarazę do lokalnych świątyń spaczenia gdzie zwyrodniałe watykańskie pomioty w czarnych spódnicach z braku świeżych ofiar gwałcą się między sobą - tak wielka jest siła ich spaczenia. WHO bacznie przygląda się sytuacji rozważając opcję użycia taktycznych głowic nuklearnych w razie nadmiernego rozprzestrzenienia się tej odrażającej zarazy.

Zgłoś
Asereehhe22.11.2020 o 22:49

Axel szkoda czasu na kogoś, kto nawet w małym stopniu nie ma pojęcia o czymś takim jak embriologia .

Zgłoś
Axel 22.11.2020 o 22:44

Do Aserehee komentarz w punkt. Widać że gość buja myślami już gdzieś w kosmosie. :) Ciekawi mnie tylko jaką bzdure wymyśli w kolejnym komentarzu. :)

Zgłoś
Asereehhe22.11.2020 o 22:38

Do minus a twój jedyny sposób rozwiązywania problemów to pozbawienie kobiet wyboru i zmuszanie ich do życia według twoich przekonań a po porodzie niech radzą sobie same nie? Każdy twój komentarz to coraz większą kompromitacja. Chcesz żyć w państwie wyznaniowym to leć do Watykanu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube