reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zmarł wieloletni nauczyciel. Wspomnienie jego koleżanek i kolegów

Aktualności20.11.2020 o 06:01Komentarzy:
Nie żyje Antoni Pater, wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca i kierownik internatu.Odszedł od nas Pan Antoni Pater. Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca młodzieży, kierownik internatu. Przez ponad 20 lat związany z Zespołem Szkół Medycznych w Oleśnicy.

Oddany sprawom młodzieży pedagog. Człowiek pogodny, uczynny, obdarzony wielką wrażliwością, otwarty na sprawy innych. Antoni Pater uczył wychowania fizycznego nie tylko w szkole medycznej, ale również w Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica oraz w Szkole Podstawowej w Ligocie Polskiej.

Właściwie przez całe życie związany był ze szkołami na terenie miasta i powiatu. Był organizatorem i współorganizatorem Dni Sportu, biegów, festynów rekreacyjno-sportowych. Aktywnie uczestniczył w realizacji projektów na rzecz szkoły, miasta. W pracy był zawsze zaangażowany, życzliwy. Nigdy nie odmawiał pomocy zarówno słuchaczom, uczniom jak i koleżankom i kolegom. Inicjator spotkań nauczycieli Zespołu Szkół Medycznych po latach.

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Pana Antoniego Patera chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia najbliższym.

Koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół Medycznych w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube