reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa chwali się przeprosinami dziennikarki. Ale dary faktycznie zalegały w magazynie

Aktualności19.11.2020 o 11:02Komentarzy: 73
Dziennikarka "Gazety Sycowskiej", która ujawniła sprawę zalegających darów dla dzieci z Syrii, przeprasza Beatę Kempę. W międzyczasie wyszło na jaw, że faktycznie był problem z dostawą przedmiotów dla potrzebujących.


Beata Kempa

"Gazeta Sycowska" w zeszłym roku ujawniła, że w jednej z miejscowych szkół zbierano plecaki i akcesoria szkolne dla potrzebujących dzieci z Syrii. Dary miały niszczeć w magazynie przez rok. Patronująca akcji ówczesna minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa próbowała się tłumaczyć, ale faktycznie okazało się, że był problem z transportem darów, zatem mogły one przeleżeć długi czas i prędko nie dotarły do potrzebujących.

- Znalezienie transportu, który by dostarczył przesyłkę w rejon świata ogarnięty wojną nie jest łatwe i trzeba czekać na okazję, by zebrane dary dotarły na miejsce bezpiecznie. Plecaki były przechowywane w dobrych warunkach. Nie ma też powodu do obaw, że nie trafią do potrzebujących - potwierdził w rozmowie z PAP ks. prof. Waldemar Cisło, dyrektor Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Teraz pochodząca z Sycowa europoseł na Facebooku pochwaliła się przeprosinami na łamach "Sycowskiej". - Publikacja pani redaktor Beaty Hadas, wymierzona we mnie i w organizacje, które niosą pomoc potrzebującym od początku była nierzetelnie napisana, a przede wszystkim nieprawdziwa. W wyniku tego kłamliwego artykułu ucierpiało wielu niewinnych ludzi. Cieszę się, że prawda w końcu triumfowała! Proszę aby ci, którzy tak ochoczo przystąpili do powielania nierzetelnych i kłamliwych informacji pod moim adresem, teraz również zamieścili poniższe sprostowanie - oświadczyła B. Kempa. Poniżej znajduje się oryginalny post. Beata Hadas nie chciała póki co komentować sprawy.pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (73)

poszkodowany22.11.2020 o 08:51

Becia Tępa to brudas z Sycowa i złodziej plecaków

Zgłoś
poszkodowany22.11.2020 o 08:51

Becia Tępa to brudas z Sycowa i złodziej plecaków

Zgłoś
20.11.2020 o 00:11

Edmund Ty przeproś mnie, jego, społeczeństwo. Klepanie idiotyzmów to Twoja tradycja.

Zgłoś
Edmund Kaleczinski19.11.2020 o 22:22

Przepraszam panią Beatę za idiotyzmy głoszone przeze mnie .

Zgłoś
19.11.2020 o 21:50

ryś ssie pałę rydzolowi

Zgłoś
19.11.2020 o 21:45

Ryś= cwel

Zgłoś
ryś19.11.2020 o 21:23

Hahaj - czy jak ci tam. Otóż wiedz, że nie wiem CO to jest idiota. Wiem natomiast KTO nim jest .....

Zgłoś
ryś19.11.2020 o 21:19

q - co ty masz z tymi maseczkami? Dla mnie możesz łazić po mieście w masce psa lub świni na kolanach że smyczą na szyi prowadzony przez podobnego do ciebie celebrytę byle byś był w miarę odziany i nie naparzał się po genitaliach z obleśnie wystawionym ozorem. Jakoś się przecież pomieścimy w tym kraju tym bardziej, że robimy to od lat.

Zgłoś
q19.11.2020 o 21:05

ryś - jak tam dziś z maseczkami - prezes napisał czy trzeba nosić czy nie?

Zgłoś
q19.11.2020 o 21:03

Powiedz żeby NIK cię przeprosił za raport, tam też jest nieprawda? Właśnie Cię słyszę w TV, jedyne co umiesz to wrzeszczeć, nawet jak mówisz "Jeśli pani pozwoli..." to się drzesz! Pięknie proszę wyjdź stąd prędko!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube