reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus w kolejnych przedszkolach! 56 dzieci trafiło na kwarantannę

Aktualności19.11 o 08:09Komentarzy:
W trzech przedszkolach w powiecie oleśnickim pojawiły się nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kilkadziesięcioro dzieci trafiło na kwarantannę.- Na terenie powiatu oleśnickiego trzy placówki przedszkolne, w tym jedna placówka szkolno-przedszkolna, odnotowały przypadki zakażeń koronawirusem - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Urszula Kozioł, Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Oleśnicy.

Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o przedszkole w Dobroszycach, gdzie zakażona jest jeden z podopiecznych. Dlatego jeden oddział, liczący osiemnaścioro osób, przechodzi na kwarantannę. W Przedszkolu nr 1 kwarantanna obejmie szesnaścioro dzieci. Tam zakażona jest nauczycielka. Z kolei w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sycowie doszło do podobnej sytuacji z zakażoną pracownicą. Dwadzieścia dwoje dzieci musi przez pewien czas przebywać na kwarantannie.

Nasza redakcja otrzymała też sygnał dotyczący zakażeń wśród personelu Przedszkola Miejskiego w Bierutowie. Sanepid posiada wiedzę, że te osoby przebywały odpowiednio wcześniej w warunkach izolacji domowej. Dlatego uznano o braku konieczności nakładania dodatkowych obostrzeń na pozostałe osoby

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube