reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Minister zdrowia przekazuje pierwsze pozytywne wieści na temat epidemii koronawirusa

Aktualności17.11 o 20:18Komentarzy: 14
Minister zdrowia Adam Niedzielski uważa, że następuje stabilizacja liczby zachorowań na koronawirusa w Polsce.- Mamy do czynienia ze stabilizacją dziennej liczby zachorowań na COVID-19, co oznacza, że najgorsze jest już za nami - poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Zapowiedział jednocześnie, że w najbliższym czasie "nie ma przestrzeni" na poluzowanie obostrzeń.

- Jesteśmy w takiej fazie, gdzie ta stabilizacja następuje i możemy się uśmiechnąć i powiedzieć, że to co najgorsze mamy za nami - powiedział minister podczas konferencji prasowej.

- Po raz pierwszy od dwóch tygodni ta liczba dziennych zachorowań spadła poniżej 20 tys. i to na pewno sygnał optymistyczny, co najważniejsze - to jest nie jest sygnał jedyny, bo jeżeli popatrzymy na to, jak w ostatnich tygodniach zmieniała się dynamika rozwoju pandemii, jak wyglądały te przyrosty zachorowań z tygodnia na tydzień, to mieliśmy do czynienia z sytuacją systematycznego spadku tej dynamiki - ocenia minister zdrowia.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

Stach18.11 o 17:52

Spadek liczby testów nie jest powodem do niepokoju, gdyż wynika z mniejszej liczby pacjentów zgłaszających się do lekarzy POZ. Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Koronawirus/Koronawirus-w-Polsce.-Wlodzimierz-Gut-o-stabilizacji-epidemii-liczbie-testow-obostrzeniach?utm_source=wp&utm_medium=referral&utm_campaign=wymiana_ruchu

Zgłoś
Ela18.11 o 15:03

Czym on się chwali!? Mają krew na rekach!!!!

Zgłoś
Ela18.11 o 09:47

Jeśli ktoś potrzebuje mieć aborcję to polecam stronę Ciocia Czesia lub Ciocia Basia.

Zgłoś
Betoniarnia18.11 o 02:55

Z 70 tysi testów jest 35.Dlatego jest spadek

Zgłoś
ble17.11 o 23:22

@ Cud po oleśnicku. Czyżbyś pisał o sobie?

Zgłoś
Cud po olesnicku 17.11 o 22:47

Cuda covid i koronawirusa nie ma, za to jest cudowny wirus zwany rydzykopisiowska sekta i kościół z pedziami. No jest się czym pochwalić światu. Brawo dla olesniczan i polaków.

Zgłoś
Janusz17.11 o 22:45

1,5 miesiąca temu pisali że jak będzie ponad 1 tys dziennie to będzie dramat, teraz jest 20 tys i trzeba się uśmiechnąć?? Fajnie co?

Zgłoś
po17.11 o 22:07

Z ekspertyz, którymi dysponujemy, wynika że ta fala covid-19 pandemii, epidemii skończy się mniej więcej jesienią tego roku i na tej podstawie wyliczyliśmy dalszy kalendarz wyborczy Gazety Wyborczej i mówił w kwietniu br.2020 prognoza lidera PO Borys Budka.

Zgłoś
dowody17.11 o 22:06

Z ekspertyz, którymi dysponujemy, wynika że ta fala covid-19 pandemii, epidemii skończy się mniej więcej jesienią tego roku i na tej podstawie wyliczyliśmy dalszy kalendarz wyborczy ? mówił w kwietniu br.2020prognoza lidera PO Borys Budka.

Zgłoś
kod17.11 o 21:59

Mówi co mu karzą jakby wybory były za tydzień to zachorowań by było z 500

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube