reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Co z luzowaniem obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa?

Aktualności17.11 o 11:16Komentarzy: 4
Minister zdrowia Adam Niedzielski informuje, co dalej z trwającymi obostrzeniami w związku z epidemią koronawirusa.Od kilku dni zauważalna jest stabilizacja w danych dotyczących nowych zakażeń koronawirusem, które są codziennie podawane przez Ministerstwo Zdrowia. Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski uważa, że nawet gdyby liczba zakażeń nieznacznie spadała, to nie będzie to podstawą do poluzowania obostrzeń.

- Czechy wiosną miały bardzo niskie wyniki zakażeń, a po wakacyjnym pełnym zliberalizowaniu zasad problem wrócił ze zdwojoną siłą. Nie chcemy popełnić tego błędu. Czy jednak wprowadzimy dodatkowe obostrzenia? Jeżeli utrzymamy stabilizację, może z lekkim spadkiem, to pozwoli na to, żeby przynajmniej utrzymać status quo - mówi minister Niedzielski.

Minister przyznaje, że w czasie epidemii "nie ma prostych decyzji". Przykładem może być zamknięcie cmentarzy w związku ze Wszystkich Świętych. - Można dyskutować oczywiście o dniu, w którym ją ogłosiliśmy, ale oceniajmy po efektach: dwa tygodnie po Wszystkich Świętych nie ma skoku zakażeń. W epidemii nie ma prostych decyzji - ocenia szef resortu zdrowia.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

X17.11 o 19:09

Belfer nie podszywaj sie za nauczyciela, odpoczynek ci sie nalezy? Nauczyciele wola pracowac stacjonarnie wiec nie pisz glupot.

Zgłoś
Rodzic17.11 o 15:38

Można wytłumaczyć wszystko, wystarczy chcieć. Ta chęć powinna być z obu stron i wtedy jest okej. Ciekawe czemu native speakerzy są rozchwytywani na zajęcia online. A w szkole to już zdalne jest złe.

Zgłoś
mama17.11 o 15:17

Tak ...do wiosny i bedzą tępaki. Jak można prze kamerke wytłumaczyć matematykę czy angielski. Rodzice robią za dzieci a one koronaferie niby maja...dramat

Zgłoś
Belfer17.11 o 13:26

Poluzować to można gumkę w gaciach, dbajmy o dzieci to nasza przyszłość niech siedzą w domach do Świąt Wielkanocnych, nam się też należy odpoczynek

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube