reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus. Zmiany w wydziale spraw obywatelskich urzędu miasta

Aktualności17.11 o 10:06Komentarzy: 0
Urząd Miasta Oleśnicy wydał komunikat dotyczący Wydziału Spraw Obywatelskich.* * *

W związku z sytuacją epidemiczną i koniecznością zmiany organizacji pracy Wydziału Spraw Obywatelskich, Urząd Miasta Oleśnicy informuje, że w bieżącym tygodniu sprawy związane z dowodami osobistymi można załatwiać tylko we wtorek i czwartek, natomiast sprawy związane z meldunkami we wtorek, czwartek oraz piątek.

Przypominamy jednocześnie, że sprawy dotyczące zameldowania, wymeldowania, złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego oraz zgłoszenia jego utraty, można dokonać za pośrednictwem elektronicznej platformy ePUAP. Ponadto, wniosek o wydanie dowodu osobistego lub zgłoszenie jego utraty, można złożyć w dowolnym urzędzie gminy/miasta na terenie kraju - niezależnie od miejsca zameldowania.

Podania oraz wnioski, które nie wymagają osobistego stawiennictwa (np. wniosek o wymeldowanie w trybie administracyjnym, wniosek o udostępnienie danych osobowych itp.), należy wrzucać do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do Urzędu. Bardzo prosimy o podanie numeru telefonu, co znacznie ułatwi kontakt.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Urząd Miasta Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube