reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jerzy Urban wrócił z medalami z mistrzostw karate w Poznaniu

Sport13.11 o 08:35Komentarzy:
Dwa medale z mistrzostw Polski karate z Poznania przywiózł sensei Jerzy Urban z Oleśnicy.W sobotę w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i U21 oraz VII Mistrzostwa Polski Masters w Karate Olimpijskim zorganizowane przez Klub Sportowy Fighter Poznań oraz Polski Związek Karate w Warszawie.

Powiat Oleśnicki reprezentował sensei Jerzy Urban (7 dan) z Instytutu Sztuk Walki Bushidan w Oleśnicy, który startował w dwóch konkurencjach. W konkurencji Kata Masters 46-50 lat zajął drugie miejsce, zdobywając po raz kolejny srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski. Do tego zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal w konkurencji Kumite Masters 46-50 lat.

J. Urban został też uhonorowany Odznaczeniem Narodowej Fundacji Rozwoju Sportu im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Poznaniu. Odebrał dyplom i odznaczenie z rąk Michała Hajduka, prezesa zarządu Narodowej Fundacji Sportu. Po starcie w swoich konkurencjach oraz odebraniu odznaczenia sensei Jerzy Urban pracował w składzie sędziowskim z senseiem Piotrem Lucerem (3 Dan), również oleśniczaninem.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube