reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśnicki koncert Mikromusic. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów

Kultura31.10 o 07:13Komentarzy:
2 listopada ruszy sprzedaż biletów na koncert zespołu Mikromusic, który odbędzie się 28 listopada.* * *

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 28 listopada (sobota) o godz. 19.00 do sali widowiskowej MOKiS na koncert zespołu MIKROMUSIC.

Bilety w cenie 50 zł będą w sprzedaży od 2.11. od godz. 9.00 w serwisie bilety24.pl.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r.

Koncert promuje nową płytę "Kraksa", która opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.

Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80. i 60. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Uwaga! Liczba dostępnych biletów jest ściśle ograniczona obowiązującymi limitami. Wydarzenie odbędzie się z przestrzeganiem wszelkich restrykcji sanitarnych. Uczestnicy zobligowani są do noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube