reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Polbus pożegnał się z Oleśnicą. Jego miejsce zajęły Dolnośląskie Linie Autobusowe

Aktualności17.10 o 19:35Komentarzy: 17
Polbus-PKS dziękuje urzędowi miasta oraz pasażerom za minione lata współpracy i podróży. Nowym przewoźnikiem na terenie miasta zostały Dolnośląskie Linie Autobusowe.



W piątek autobusy firmy Polbus-PKS po raz ostatni osbsługiwały komunikację autobusową. W wyniku wygranego przetargu kursy obsługuje nowy przewoźnik - Dolnośląskie Linie Autobusowe.

- W sprawie rozkładów jazdy, reklamacji oraz wszelkich informacji dotyczących kursowania autobusów należy więc kontaktować się z nowym przewoźnikiem lub Urzędem Miasta. Dziękujemy Miastu Oleśnica za dotychczasową udaną współpracę, a wszystkim Pasażerom za miliony wspólnych podróży przez ostatnie lata - mamy nadzieję do zobaczenia po przerwie! Nowemu Operatorowy życzymy natomiast powodzenia - podsumowuje Polbus PKS.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (17)

He he 18.10 o 13:55

Od kiedy wszedł nowy przewoźnik, a nie tak jak to było w polbusie , syf , smród, klejące się siedzenia, przepocony kierowca od braku klimatyzacji

Zgłoś
do Autoreklama mieszkańców18.10 o 11:21

Coś ci się pozajączkowało. Od kiedy to miasto sprząta w autobusach ?

Zgłoś
Autoreklama mieszkańców 18.10 o 10:24

Narzekać kazdy może, jednak prawda jest taka, ze wszystko zależy od instytucji która za to wszystko płaci. Oleśnica była zawsze problemem. Dni Oleśnicy, często wykonawcom płacono w ratach i to jeszcze z ponaglenia sądowego, za inne imprezy wielokrotnie to osoby prywatne uzupełniany braki i tu z tymi autobusami będzie podobnie. Jeśli miasto będzie na czas opłacało za wszystkie niezbędne rzeczy to mieszkańcy będą zadowoleni. Rozkład jazdy przygotowuje miasto , Oleśnica decyduje gdzie będą przystanki, jak będą czyste,czy będą zadaszone, czystość w pojeździe to też usługa należące do miasta, przecież autobusem nie wozi sie ziemniaków, czy buraków, no chyba ze mieszkańcy sami będą się tak zachowywać. Autoreklama mieszkańców będzie widoczna za jakiś czas. Zobaczmy czy potrafimy być

Zgłoś
Lena18.10 o 09:25

Kierowcy z pół busa byli oki. Najgorzej tylko jak czekałam na przystanku głównym, to mechanicy często krzyczeli jeden na drugiego, zachowanie jak bydło.

Zgłoś
Pasażer18.10 o 07:59

@Bolec. We Wrocławiu firma DLA funkcjonuje już ładnych parę lat i nie ma z nimi problemu

Zgłoś
do kierowca18.10 o 07:52

Zdaje się że ty już raz na tym forum pokazałeś jaki jest poziom kultury kierowców firmy POLBUS

Zgłoś
do Julian18.10 o 07:33

Polbusa wycie słychać znakomicie

Zgłoś
Julian18.10 o 06:53

TA LINIA ZATRUDNIA KIEROWCÓW NA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ,KIEROWCA MYJE ,SPRZĄTA.W PIERWSZY DZIEŃ AUTOBUSY WIDMO,ROZKŁAD JAZDY WIDMO,BĄDZCIE OBIEKTYWNI I PISZCIE TAK JAK KRYTYKOWALIŚCIE POLBUS.CO DO SMRODU W AUTOBUSACH OD PISZĄCYCH NIEKTÓRYCH OSÓB,TEGO SMRODU NIE WYDZIELA AUTOBUS A TYLKO MY PASAŻEROWIE????????????????

Zgłoś
Szczur17.10 o 22:32

Nawet na stronach o pracę widnieją ogłoszenia o zatrudnieniu kierowców z Gruzji, Mołdawii. Ciekawe czy wypali.

Zgłoś
Bolec17.10 o 22:30

Coś mi tu śmierdzi. Padną szybko. Za tanio wygrali. Chyba że kierowcy z Ukrainy.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube