reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna na telefon

Aktualności17.10 o 09:05Komentarzy: 7
Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna jest również na telefon. Użytkownicy pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile znajdą w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przypominamy, że KMZB to doskonała forma kontaktu społeczeństwa z Policją.Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje od 14 września 2016 roku. Obecnie aplikacja ta dostępna jest również na telefon. Użytkownicy pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile znajdą w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dodatkowo, od lipca tego roku podczas nanoszenia zagrożenia możliwe jest m.in. wprowadzanie krótkiego opisu, a także dołączanie plików np. zdjęć.

Przypominamy, że z narzędzia należy korzystać w sposób racjonalny. Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji. Z jednego komputera lub telefonu również można zgłosić jedno zagrożenie na dobę.

Funkcjonariusze zwracają uwagę, że mapa nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji policji. W takich przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych – 112 i 997.

źródło: KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

wyPAD18.10 o 14:37

Zaznaczam przekraczanie dozwolonej prędkości- strefa zamieszkania 20 km/h a oleśniccy specjaliści nie potwierdzają pomimo że prędkości nie mierzą bo ktoś im radary pochował. Na oko mierzą.....

Zgłoś
Super18.10 o 11:39

Ale ta z ul.kolejowej teraz będzie zaznaczała niczym pan gadżet.

Zgłoś
anty PiS17.10 o 20:00

Największe zagrożenia to PiS, kościół katolicki i PiSowskie ZOMO

Zgłoś
Informator 17.10 o 15:40

Podaje link do mapy http. / kaczyńskikotojebca/

Zgłoś
Lena17.10 o 10:39

Poda ktoś link do tej mapy?

Zgłoś
Inwigilacja 17.10 o 10:30

Aplikacja nastepna od rydzykopisiowskiej sekty do inwigilacji ludzi , a także telefonu co się na nim znajduje ha ha ha ha ha

Zgłoś
!17.10 o 09:48

Kontrola społeczeństwa?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube