reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uwaga, od dziś obowiązują nowe obostrzenia! Co warto wiedzieć?

Aktualności17.10 o 07:13Komentarzy: 30
Przypominamy, że od dzisiaj m.in. na terenie powiatu oleśnickiego obowiązują nowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa.Powiat oleśnicki, podobnie jak większość kraju, znajduje się w tzw. żółtej strefie w związku z epidemią koronawirusa. Nadal trzeba nosić maseczki w przestrzeni publicznej, jednak od dzisiaj pojawiły się nowe obostrzenia.

Dodatkowo działalność gastronomiczna będzie możliwa w godzinach 6-21. Poza tymi godzinami dostarczanie jedzenia wyłącznie na wynos, natomiast w lokalach będzie mógł być zajęty co drugi stolik.

W weselach i tym podobnych imprezach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 25 osób, jednak bez możliwości tańczenia. Szkoły średnie i wyższe wchodzą w tryb nauczania hybrydowego. Zawieszona została działalność basenów, aquaparków, siłowni.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (30)

Do lekarzy 17.10 o 15:20

Bez waszego udziału, przekupni ludzie w białych kitlach - sterroryzowanie świata pseudo pandemią nie byłoby możliwe. Ciągnie się za wami poprzez wieki cuchnący brązowy ślad.Byliście ZAWSZE tymi ,którzy bezwzględnie stoją na czele aparatu zbrodni w systemach totalitarnych.

Zgłoś
goguś17.10 o 15:17

a nauczyciele przedszkoli i klas 1-3 to gorszy sort.....nie mają rodzin......;(

Zgłoś
Do X 17.10 o 15:15

Zabolało? Zachęcanie ludzi myślących inaczej niż zbrodniczy system i jego skorumpowani " medycy" do leczenia psychiatrycznego to przedsionek nakazu leczenia psychiatrycznego .Znamy to z typowych systemów totalitarnych ( przede wszystkim ze Związku radzieckiego- instytucja tzw. Psychuszki oraz uwaga: SCHIZOFRENII BEZOBJAWOWEJ (!) na ktorą mozna było zdiagnozować dowolną osobę.

Zgłoś
wer17.10 o 15:06

aktualna ale nikt się nie przyzna ... zapewne jeszcze dodatek od firm ubezpieczeniowych - odszkodowanie za zawał jest wysokie

Zgłoś
X17.10 o 14:32

Do "do lekarzy". Czytajac twoj konentarz od razu widac ze masz probleny zdrowotne. L. ecz sie czlowieku lecz na rozum juz za późno a leczac sie troche powstrzymasz postep choroby.

Zgłoś
Do lekarzy 17.10 o 13:29

Lekarze są zdolni do KAŻDEJ podłości ,za pieniądze chętnie nawet zabijają. Dla nich to żaden problem.Przykład ? W Auschwitz przy każdej selekcji obecnych musiało być 2 lekarzy . To oni decydowali kto do pracy,kto na śmierć. Kobiety z dziećmi wysyłano od razu na śmierć. Załoga obozu to właśnie również kilkudziesięciu lekarzy oraz farmaceutów. Ci ludzie po wojnie spokojnie przeszli do współpracy z nowym systemem.

Zgłoś
Do politykierów17.10 o 13:23

Politykierzy! Co się stało z " islamskim terroryzmem" ? Terroryści zrobili sobie wakacje? Odkad mamy " pandemolię" coś cicho na ten temat. Schowaliście terrorystów do szafy bo teraz terroryzujecie ludzi fejkowym " wirusem" ?

Zgłoś
Do lekarzy 17.10 o 13:20

Lekarze! Czy kwota 2,5 tys. złotych za wpisanie covida w akt zgonu jest nadal aktualna?

Zgłoś
dobra rada17.10 o 12:54

@wawrzyn- ciekawe co będziesz żarł jak ci zamkną AIDĘ. Módl się żeby jak najdłużej była.

Zgłoś
Kotołak Tropiciel17.10 o 11:12

Zamknijcie w koncu te szkoły każdy woli zdalne. No i kościoły pozamykać żeby wylęgarnie mocherow zamiast na tace rydzykowi wincej hajsu dawały

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube