reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 29 października. Imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uwaga, od dziś obowiązują nowe obostrzenia! Co warto wiedzieć?

Aktualności17.10 o 07:13Komentarzy: 30
Przypominamy, że od dzisiaj m.in. na terenie powiatu oleśnickiego obowiązują nowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa.Powiat oleśnicki, podobnie jak większość kraju, znajduje się w tzw. żółtej strefie w związku z epidemią koronawirusa. Nadal trzeba nosić maseczki w przestrzeni publicznej, jednak od dzisiaj pojawiły się nowe obostrzenia.

Dodatkowo działalność gastronomiczna będzie możliwa w godzinach 6-21. Poza tymi godzinami dostarczanie jedzenia wyłącznie na wynos, natomiast w lokalach będzie mógł być zajęty co drugi stolik.

W weselach i tym podobnych imprezach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 25 osób, jednak bez możliwości tańczenia. Szkoły średnie i wyższe wchodzą w tryb nauczania hybrydowego. Zawieszona została działalność basenów, aquaparków, siłowni.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (30)

Oleśnicy18.10 o 14:12

Tak rozumiem maseczki,ale takich obowiązku nie mam.Bo takiej ustawy w Sejmie nie było i jej nie ma.Więc nie ma prawa karać policja,bo najpierw ustawa ,a później karanie mandatami.Kto chory ,czy czujesz ,że masz korona wirus. To zasłańiaj usta i twarz maseczką i chrońmy innych ludzi.To Twój jest obowiązki,by chronić inne osoby.!!

Zgłoś
MojaOlesnica.pl18.10 o 03:20

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Pływak17.10 o 22:37

Baseny mogą być otwarte wg aktualizacji. Dlaczego Atol sam na własną prośbę się zamknął?

Zgłoś
Imprezowy 17.10 o 22:19

U mnie bania do rana))) hehe-cha!!!!! I 25 to za mało, bo mam dużą chatę i mam chętnych już 60 ryja haha-hah ślisko,dzi wki co kur wa chcesz wóda leje się jak rzeka nie poślizgu się i wbijaj

Zgłoś
Anis17.10 o 20:44

Szkoda że szkoły podstawowe nikt nie bierze pod uwage nauczyciele uczą z covid 19 A my rodzice mamy pismo od dyrekcji żeby obserwować swoje dzieci ,ale szkoła pracuje dalej..... Co za debilstwo masakra !!!!!!!

Zgłoś
Konstytucja 17.10 o 20:35

Możecie sobie wsadzić te totalitarne brednie nie ma żadnych obostrzeń bo są nielegalne powtarzam nielegalne !

Zgłoś
anty PiS17.10 o 19:59

Nie przestrzegam żadnych PiSowskich obostrzeń

Zgłoś
Do lekarzy 17.10 o 19:37

Perurabo ! Słaby jesteś w argumentach! Słabiutki ! Cienki leszcz! Nie wyjeżdżać mi z pisem, że chce zniszczyć lekarzy!!!! Pis KORUMPUJE LEKARZY !!!!!!!!

Zgłoś
Imprezowy 17.10 o 19:05

pozostaje otwierać imprezę domową po godzinach 21:00 wyjście znajdzie się

Zgłoś
Perturabo17.10 o 17:42

Piso bolszewicki rząd próbuje odwracać uwagę od swojej nieudolności na wszelkie możliwe sposoby. Standardową zagrywką sięgającą jeszcze komuny jest szczucie na różne grupy zawodowe, teraz po raz kolejny wrogiem ludowym są lekarze, wujek sasin już ładnie wyartykułował przekaz dnia od kaczora - lekarze - be, to przez nich te wszystkie problemy, rząd - cacy. hahah , ja nie wiem na co te pisowskie cymbały liczą, że ktoś kupi tą propagandową ściemę ? Widać gołym okiem, że nasze pieniądze są wykradane przez pisowskich kacyków jak za komuny a dla ciemnego ludu ściema i wskazywanie palcem kolejnego wroga aby odwrócić uwagę od stanu ekonomii.. Bekniecie za to pisobolszewio, oj bekniecie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube