reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 29 października. Imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ruszy remont drogi powiatowej. Znamy termin zakończenia prac

Aktualności16.10 o 09:18Komentarzy: 4
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy poinformował, do kiedy zostanie wyremontowana droga powiatowa nr 1480D od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 340 w kierunku Twardogóry.Zarząd Dróg Powiatowych poinformował, że wczoraj została podpisana umowa na realizację kolejnego zadania inwestycyjnego w obszarze dróg powiatowych. Chodzi o projekt "Przebudowa drogi powiatowej nr 1480D od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 340 w kierunku Twardogóry". Wykonawcą zadania jest firma STRABAG Infrastruktura Południe sp. z o.o.. Wartość robót budowlanych wynosi 1 835 158,70 złotych. Termin wykonania został ustalony do 20 grudnia tego roku.

- W ramach opisanej inwestycji zostanie wykonany 2 km odcinek drogi 1480D wraz z przebudową skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 340. Przedmiotowa droga jest bardzo ważnym ciągiem komunikacyjnym na terenie powiatu Oleśnickiego, koncentrującym ruch z wielu miejscowości. W naszej ocenie priorytetem jest aby zminimalizować do minimum ograniczenia w ruchu samochodowym związane z przebudową w/w drogi. W obecnym czasie będzie to niewątpliwie trudne z racji rozwijającego się bardzo dynamicznie stanu zagrożenia epidemiologicznego. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy kierowców o wyrozumiałość - informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

żbik17.10 o 08:12

remontują-źle, nie remontują- źle, jak żyć?

Zgłoś
anty PiS16.10 o 12:24

Macie swój PiS!

Zgłoś
Magda16.10 o 11:33

No, fakt. Lepiej było nazwać "Przebudowa... w kierunku Milicza". Niektórym lepiej by się na sercu zrobiło. Spójrz na mapę i dopiero komentuj. Takie proste, a jednak dla niektórych niewykonalne. Z mapy też można wyczytać ze to gmina Dobroszyce...

Zgłoś
Jan D16.10 o 11:25

To już zakrawa na kpinę. Przecież prawie wszystkie inwestycje i remonty w powiecie idą do Twardogóry. Przecież powiat składa się też z innych gmin.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube