reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wiklina papierowa i makrama. Warsztaty wkrótce odbędą się w MOKiS-ie

Kultura16.10 o 07:17Komentarzy:
MOKiS zaprasza na warsztaty rękodzielnicze - wiklina papierowa i makrama.Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na rękodzielnicze warsztaty w ramach naszego cyklu warsztatów rozwojowych Abecadło Rozwoju. W październiku odbędą się dwa warsztaty: warsztat upcyklingowy z wikliny papierowej i warsztat z makramy - podstawowe sploty.

Warsztaty rękodzielnicze są przyjemną, kreatywną formą na spędzenie weekendowych popołudni. Warsztaty są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i starszych dzieci i młodzieży.

18 października w godz. 15.00-18.00 odbędzie się warsztat upcyklingowy z wikliny papierowej.

Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z podstawowym splotem plecionkarskim, za pomocą którego będzie można wypleść dowolną formę z okrągłym dnem (kosz, miska itp.).

Materiały warsztatowe (papier, patyczki i klej) będą dostępne dla każdego zapisanego uczestnika.24 października w godz. 15.00-17.00 odbędzie się warsztat makrama – podstawowe sploty.

Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z podstawowymi splotami makramowymi, za pomocą których będą mogli wypleść swoją pierwszą małą makramę. Materiały warsztatowe będą dostępne dla każdego zapisanego uczestnika.

Zapisy i opłaty

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz online i opłata 20 zł, płatna przelewem przed zajęciami. Formularze zapisu dostępne są na stronie www.mokis.info.

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube