reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rząd wprowadza nowe restrykcje na terenie Polski! Dotyczy to także powiatu oleśnickiego [WIDEO]

Aktualności15.10 o 17:41Komentarzy: 70
Rząd zapowiada ograniczenia działalności lokali gastronomicznych, większe limity na weselach, naukę hybrydową oraz zawieszenie funkcjonowania basenów i siłowni.- Nasze strategiczne cele to chronić życie i zdrowie Polaków - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Zaprezentował na niej dodatkowe obostrzenia.

Od 17 października strefie żółtej działalność gastronomiczna będzie możliwa w godzinach 6-21. Poza tymi godzinami dostarczanie jedzenia wyłącznie na wynos, natomiast w lokalach będzie mógł być zajęty co drugi stolik.W weselach i tym podobnych imprezach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 25 osób, jednak bez możliwości tańczenia. Szkoły średnie i wyższe wchodzą w tryb nauczania hybrydowego. Zawieszona zostanie działalność basenów, aquaparków, siłowni.

W strefie czerwonej może przypadać maksymalnie pięć osób na jedną kasę w sklepach. Pojawia się tam zakaz organizacji wesel i konsolacji, maksymalnie 10 osób może brać udział w zgromadzeniach, z kolei szkoły i uczelnie przechodzą w tryb pracy zdalnej. - Wraca zalecenie "zostań w domu" - poinformował premier.

 

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (70)

Lolo16.10 o 06:29

Prośba do moderatora by usuwał defetystów w stylu @Leon poza nawias.

Zgłoś
Leon 16.10 o 06:25

Mateuszku przestań klamac

Zgłoś
Ja16.10 o 05:51

To wszystko przez antypisa

Zgłoś
Kondolencje 16.10 o 05:34

Składam najszczersze kondolencje wszystkim osobom z Oleśnicy i okolic którzy na skutek tej straszliwej pandemii utracili na zawsze swoich najbliższych,a także sąsiadów,kolegów z pracy. Tak ,tak straszliwa,śmiercionośna zaraza covid 19 uderzyła w nasz kraj z ogromną siłą....nie spodziewaliśmy się, że w ciagu 6 miesięcy jej trwania stracimy aż tak wielu....Dlatego nie wychodzcoe z domu! Noście maski wszędzie ,nawet w domu- zakrywając usta i nos ! Chrońcie seniorów!

Zgłoś
Pomocy 16.10 o 05:24

Trupy nie mieszczą się już w kostnicy!

Zgłoś
GABRYIEL R.15.10 o 23:13

Sytuacja nie byłaby taka poważna gdyby nie niechlubny wkład księży katolickich, którzy podczas częstych stosunków pedofilskich z dziećmi zarażają je Covidem. Według mnie to obrzydliwe i nieodpowiedzialne zachowanie. SZOK !!!!!

Zgłoś
Gugu15.10 o 23:12

Gugu

Zgłoś
Szumi15.10 o 22:16

Wbijam w te siłownie, za prace sie weźcie mieszczuchy Wrocławskie !!

Zgłoś
Basior15.10 o 21:49

Ubierajcie maski. We Francji godzina policyjna. Masakra. Armagedon.

Zgłoś
Eliza Cip15.10 o 21:47

Profesor Simon z Platformy Obywatelskiej miał rację. Cmentarze tego nie wytrzymają. Zostańcie w domach#!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube