reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uczniowie Szkole Podstawowej w Bierutowie zostali zakażeni koronawirusem!

Aktualności15.10 o 16:56Komentarzy:
Po nauczycielach, koronawirusem zostali zakażeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Bierutowie. Część placówki będzie dłużej pracowała w trybie zdalnym.


fot. Piotr Michalak / Wikipedia / mod. MojaOlesnica.pl

Niedawno informowaliśmy, że koronawirusem zostało zakażonych czterech nauczycieli Szkoły Podstawowej w Bierutowie. Przed chwilą burmistrz Piotr Sawicki poinformował o "pogarszającej się sytuacji epidemicznej". - Przybyły dwa nowe zakażenia. Są to uczniowie - potwierdza w rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl Małgorzata Kuligowska, dyrektor placówki. Nie wiadomo, gdzie dzieci mogły się zakazić.

- Pani Dyrektor podjęła decyzję o rozszerzeniu trybu pracy zdalnej na wszystkie klasy od 4 do 8 począwszy od jutra do dnia 30 października. Po uzyskaniu pozytywnej opinii sanitarnej w tej sprawie wydanej przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Oleśnicy Pani Dyrektor zwróciła się do mnie o zgodę na ten tryb pracy, a ja przychyliłem się do tej prośby. Szczegóły podobnie jak wczoraj zostaną podane na stronie internetowej szkoły oraz bezpośrednio w dzienniku elektronicznym - zapowiada burmistrz P. Sawicki.

Zaplanowano także konferencję na żywo, która będzie transmitowana przez Internet. - Jutro o godzinie 10.00 podczas sesji live wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Kuligowską przekażemy Państwu więcej informacji na temat sytuacji epidemicznej w naszej szkole i spróbujemy także odpowiedzieć na ewentualne Państwa pytania i wątpliwości - informuje samorządowiec.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube