reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 29 października. Imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus w dwóch podstawówkach! Częściowo przeszły na tryb pracy zdalnej

Aktualności15.10 o 14:09Komentarzy: 28
Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnicy oraz Szkoła Podstawowa w Smolnej częściowo przeszły na tryb pracy zdalnej z powodu wykrycia przypadków zakażenia koronawirusem.- W Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnicy dwie grupy czterolatków i pięciolatków przejdą na wniosek dyrektora placówki na zdalną naukę. Jedna osoba jest zakażona z personelu. Sześciu pracowników przechodzi na kwarantannę w związku z kontaktem z tą osobą - informuje Urszula Kozioł, Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Oleśnicy.

- Druga placówka to Szkoła Podstawowa w Smolnej, który ma wynik dodatni. W związku z tym klasy IV-VIII przechodzą w tryb pracy zdalnej - dodaje.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (28)

Uważajcie16.10 o 18:04

Zamknąć szkoły, jak dziecku lub matce płuca się zrąbią , to na całe życie, więc chyba można posiedzieć na tylku jak się ma taką perspektywę.

Zgłoś
mieszkaniec gminy Oleśnica16.10 o 12:25

Życzę zdrowia dla całej kadry pedagogicznej.

Zgłoś
Ech16.10 o 10:19

Szkoda tych dzieciaków bo wielu z nich ma problemy z nauką przez ostatnie zamknięcie szkół . Poza tym taka izolacja kilkumiesięczna zrobiła swoje .. Teraz znowu to samo. Stres dzieci , stres rodziców. Ja już jestem zmęczona tym co się dzieje bo niewiadomo co dalej , co robić, co się stanie... Jeszcze chwila a gospodarka pierdyknie. I ciagle nas w nieświadomości trzymają , kłamią. ..

Zgłoś
Zczfhj16.10 o 08:34

Zamknąć szkoły!!!

Zgłoś
Nemo16.10 o 08:09

@Mieszkaniec. Nie stać Cię na dzieci, to po co je masz. Zdrowia życzę.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl16.10 o 07:44

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Mieszkaniec15.10 o 22:45

Nauka zdalna dla 4-5 latka? Psycholog i socjolog powinien się wypowiedzieć. Do tego rodzice tracący pracę przez siedzenie w domu i upadające firmy. Same plusy...

Zgłoś
Jery15.10 o 20:08

@idiotyzm a Ty 4 czy 5 letnie dziecko zostawiasz same w domu? Do redaktora się nadajesz w koszyk "pseudo" tylko on redaktor, a Ty rodzic

Zgłoś
Dw15.10 o 19:53

URWAAAAAAA!

Zgłoś
chochoł15.10 o 18:44

@Rodzic - czy jest tak źle w Bierutowie ? czy to może rozdmuchana informacja ? Bo niedawno burmistrz Sawicki na łamach MO był dumny że brak zakażeń, i panuje nad sytuacją.- a przestrzegałem burmistrza przed nieuzasadnionym optymizmem ....

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube