reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Prezydent przekazuje złe wiadomości i apeluje do wszystkich Polaków

Aktualności15.10 o 09:16Komentarzy: 67
Prezydent Polski Andrzej Duda skierował do wszystkich Polaków ważny komunikat.


Prezydent Andrzej Duda

- Odbyłem konsultacje z GIS (Głównym Inspektorem Sanitarnym - przyp. red.) prof. J. Pinkasem, co do aktualnej i spodziewanej sytuacji epidemicznej. W najbliższych dniach spodziewane są dalsze wzrosty liczby zakażeń. To wynik zachowań sprzed kilku dni. Dalsza przyszłość też zależy od nas. Myj ręce! Noś maseczkę! Chroń Seniorów! - brzmi komunikat prezydenta Andrzeja Dudy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

mieszkaniec17.10 o 21:13

W samo sedno Marzena J

Zgłoś
Ted16.10 o 22:29

To prawda MarzenaJ. Bardzo dobrze napisałaś.Brawo!

Zgłoś
Marzena J. 16.10 o 12:57

Hipokryta, przed wyborami jakoś nie myślałeś o ochronie starszych, wszyscy chodziliście i chodzicie bez masek.. Chronić starszych? To po co dajecie ich pod respiratory, im trzeba tlen podpiąć, a nie respiratorem rozwalić płuca.. Ale to też Pan wie i kolega Szumowski i spółka. Sprzedajecie Polsko gospodarka, sprzedajecie kraj.. Normalnie chory, nie może korzystać z lekarzy NFZ-tu, bo musi wpisać, że przyszedł z COVIDEM, inaczej nikt mu nie pomoże. Lekarze wypraszają z przychodni, a teleporady są gówno warte, bo człowieka trzeba obejrzeć, posłuchać.. Teraz nic się nie liczy ino COVID-19.. Lekarze dostaną więcej pieniędzy po okazaniu papierka, na którym wpisane jest "przyszedł z COVIDEM" pomimo, że przyszedł z angina, czy złamana ręka.. Ale co tam, statystyki się liczą... Ale wy to dobrze wiecie.. Zdrowy człowiek ma chodzić w masce, żeby mu płuca siadły z grzybicy, ale co was to obchodzi.. My siedzimy w domach po 3 tygodnie, a Szumowski, to co, on nie musi i się śmieje z narodu, że chcecie nas podporządkować. Mamy płacić mandaty, czyli wyłudzacie pieniadze od zdrowego człowieka, żeby było na Wasze premie i wszystkie +, jako iście kupili biednych i starszych, bo takich jest w Polsce najwięcej.. Rząd jest przedstawicielem narodu wg Konstytucji, a wy łamiecie prawo i jesteście przeciwko narodowi.. Pan jako prezydent jest tylko marionetka Kaczyńskiego, marionetka komunistów.. A komunizmu i totalitaryzmu nie chcemy!!!!!

Zgłoś
Prezydencie16.10 o 09:45

A trzecia fala kiedy?

Zgłoś
Mk16.10 o 07:57

Ten koronawisus jest już w odwrocie

Zgłoś
antypis16.10 o 07:21

żeby kowid 19 zajechał ten złodziejski rząd

Zgłoś
obserwator16.10 o 07:19

Panie prezydencie na pana potrzeby na tube poparcia poszło 2 miliardy zamiast dofinasować szpitale i chorych na raka 2 miliardy poszły w PISDU

Zgłoś
Gość16.10 o 02:25

@Do Antoni jak mówisz że wspaniały to idź do niego i buzi buzi

Zgłoś
BOOM15.10 o 23:47

a CO Z OSTRYM CIENIEM MGŁY?

Zgłoś
dobra pamięć15.10 o 22:24

A. Duda: "nie noszę maseczki, bo nie lubię", "Szczepenia p. grypie? Nie, bo nie!" "Pójście na wybory, jest mniej niebezpiecznie, niż wyjście do sklepu" itd. itp.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube