reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus w Szkole Podstawowej w Bierutowie. Zachorowało już czterech nauczycieli!

Aktualności14.10 o 19:50Komentarzy: 61
Przybyło nauczycieli Szkoły Podstawowej w Bierutowie, którzy są zakażeni koronawirusem. Obecnie na COVID-19 choruje czterech pracowników.Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, zwiększyła się liczba zakażonych koronawirusem nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Bierutowie. Obecnie na COVID-19 z grona pedagogicznego chorują cztery osoby.

- Część klas przeszło na naukę zdalną. Rodzice i uczniowie zostali już o tym poinformowani - mówi nam Małgorzata Kuligowska, dyrektor placówki. Jak zapewnia, wszyscy nauczyciele czują się dobrze. Na mocy jej decyzji, klasy 4a, 4b, 5a, 7c, 8a, 8c odbywają zajęcia w formie zdalnej. Pozostałe oddziały funkcjonują bez zmian.

Miejscowy samorząd oraz służba sanitarna cały czas przyglądają się sytuacji epidemiologicznej. - Pani dyrektor jest w ścisłym kontakcie z sanepidem i ze mną - zapewnia burmistrz Bierutowa Piotr Sawicki.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (61)

Rada15.10 o 13:35

Rodzice Wasze dzieci musza mieć 50% frekwencji więc jak chodziły ponad miesiąc do szkoły to teraz mogą 2tygodnie zostać w domach. W tej sytuacji nawet powinny.

Zgłoś
Eh15.10 o 12:51

I co placówka dalej działa dalej dzieci do szkoły chodzą co za szmaciarstwo przecież wirus w powietrzu się utrzymuje ...tak nas nauczono :-) a wyznaczone klasy tylko na zdalne ...nie no ludzie przecież ja nie mogę tego czytać dane klasy zamknięto ..a tam gdzie chory nie uczył niech dzieci chodzą aha czyli tak naprawdę jest nie prawda że w powietrzu ...nieeee on tylko w tych miejscach gdzie był chory a kuźwa uczniowie przecież spotykają się na przerwach ZENADA ZENADA ZENADA !!!

Zgłoś
Rodzic15.10 o 12:40

Dyrektorzy szkół we Wrocku się buntują i mimo braku decyzji sanepidu przechodzą na zdalne, bo ważniejsze jest dla nich zdrowie uczniów i ich rodzin a nie pisia logika i wygoda paru rodziców.

Zgłoś
Żabie oczy15.10 o 11:58

Schowali sie przed covid19

Zgłoś
Po15.10 o 11:57

Namiot dla żabich oczy .

Zgłoś
Ja15.10 o 11:28

Nauczyciele ci którym wyszły pozytywne wyniki zbadali się pewnie z własnej inicjatywy i zachowali się uczciwie jest wiele takich co ukrywają chorobę i boja się zbadać, Dzieciom daje się leki przeciwgorączkowe i do szkoły, byle jej nie zamknęli. A nauczycieli zaraziły dzieci. I tyle w temacie.

Zgłoś
jasiu15.10 o 11:03

Co to za namiot pod urzędem stoji??

Zgłoś
...15.10 o 10:59

O zgrozo czytam i nie wierzę! Zamknąć szkoły, sklepy, ośrodek zdrowia ( i tak przecież nie przyjmują pacjentów) policja, bank i *uj wie jeszcze co przecież każdy z każdym mógł mieć kontakt... Masakra panika jak by jakaś dżuma panowała. Ludzie się przeziębiali i chorowali, chorują i chorować będą

Zgłoś
.15.10 o 10:23

To wszystko było do przewidzenia. Spójrzcie jednak na te nasze dzieci. Kilka miesięcy siedziały odizolowane, nie chodziły do szkoły, nie uczyły się w szkole, nie spotykaly się z innymi dziećmi. Niektóre dzieci to "jakoś " przeszły A niektóre naprawdę źle zniosly. Czego te dzieci nauczą się jeśli zdalne nauczanie będzie? Rodzice nawet jeśli chcą to wiedzy dziecku tak jak szkoła nie przekażą. Przykre to.

Zgłoś
Krzys15.10 o 10:14

Cza pic i będę zdruw jak ja,

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube