reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ksiądz został zakażony koronawirusem. Pilny komunikat sanepidu

Aktualności14.10 o 09:28Komentarzy: 61
Publikujemy najnowszy komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, która szuka wiernych jednej z parafii.***

W związku z potwierdzonym laboratoryjnie w dniu 12.10.2020r. zakażeniem wirusem SARS-CoV2 ks. Proboszcza parafii w Borowej, pod którą podlega też kościół w Smardzowie oraz w Nieciszowie, prosi się wszystkie osoby, które miały bezpośredni kontakt z księdzem proboszczem w tygodniu poprzedzającym potwierdzenie choroby o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Oleśnicy. Tel. 71 314-20-34 , kom. 505-092-898.

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (61)

WYKLENTY SEBA15.10 o 15:03

Księża zamiast regularnie gwałcić biedne, kilkuletnie polskie dzieci i przy okazji zarażać je covidem mogliby się wziąć do uczciwej roboty i zacząć płacić podatki jak pozostali ludzie. Mniej dewiacji drodzy księża a więcej pracy i higieny osobistej.

Zgłoś
WKS15.10 o 13:50

Buahahahahaha, buahahahahaha.Bóg tak chciał

Zgłoś
White power15.10 o 08:10

Ale płeć to sztuczny konstrukt społeczny, a granice owszem, są niepotrzebne. Manifestacje LGBT są ważniejsze niż manifestacje katoli, nacjoli, konserw, tradsów, rodzinistów, proliferów itd

Zgłoś
@?15.10 o 07:56

Abstrakcyjne to są towarzyszu wasze poglądy i waszych towarzyszy. Np.takie ,że wszyscy ludzie są równi,że nie ma płci- jest to tylko zjawisko kulturowe, ze niepotrzebne są granice i tak dalej. Po co w ogóle organizować manifestacje lgbt w czasie pandemii?

Zgłoś
­15.10 o 06:42

To ja jestem cwel

Zgłoś
?15.10 o 01:14

Pomijając wszstko co tu napisano..po co wogóle chodzić do kościoła w czasie pandemii? Po kiego czorta, po co to komu, by faceta w czerni zobaczyć? Abstrakcyjnego posłańca boga? Pomodlić to sie można w domu. Jednak jesteśmy zacofanym społeczeństwem.Tyle w temacie.

Zgłoś
Do ziom15.10 o 00:09

Pewnie nikt się nie zgłosi do sanepidu, bo za dużo strat. Ciekawe ile dzieci, które chodzą do olesnickich szkół zaraża właśnie bezobjawowo swoich nauczycieli?

Zgłoś
ziom15.10 o 00:00

Miał niedzielną mszę w 3 wioskach. Ilu nadgorliwych przygłupów mógł zarazić, a oni kolejnych ile osób ? Ktoś to ogarnia, czy pożyjemy zobaczymy? Jeśli pożyjemy...

Zgłoś
?14.10 o 22:31

No a ja oczekuję, że MO pociągnie temat i jutro spyta w sanepidzie ilu się zgłosiło i czy chociaż jeden test został zlecony ! Jeśli nie to po co ten sanepid w Oleśnicy jest? Po to bo był i ciężko podjąć decyzję o likwidacji, no a na początku pytanie co te panie robią jeśli nic nie robią?

Zgłoś
MojaOlesnica.pl14.10 o 21:30

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube