reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Co o zamknięciu szkół mówi minister edukacji? Jednoznaczne stanowisko

Aktualności14.10 o 09:03Komentarzy: 27
Minister edukacji Dariusz Piontkowski wypowiedział się na temat możliwego zamknięcia szkół ze względu na koronawirusa.


Minister edukacji Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski w wywiadzie dla portalu wp.pl odniósł się do możliwości odgórnego zamykania szkół w całej Polsce.

- Całe kierownictwo Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także ja osobiście jestem przeciwny zamykaniu odgórnemu wszystkich szkół w Polsce. Uważamy, że w tej chwili system, który stworzyliśmy, zaproponowaliśmy na początku sierpnia, w którym decyzja dyrektora szkoły musi być zaakcentowana przez inspekcje sanitarną, sprawdził się w praktyce - mówi Dariusz Piontkowski.

- Inspekcja sanitarna też uważa, że nie powinno tam być takiego odgórnego zamykania szkół - dodaje szef resortu edukacji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

Realista 14.10 o 19:55

Czytam te bzdurne komentarze i niewierze. Zamknijcie się w domu na następny rok jak się boicie, a reszcie dajcie pracować i się uczyć. Trzeba żyć, a nie czekać na cud.

Zgłoś
Helena14.10 o 19:53

Iwa ty chyba z wyrżnełaś główką o chodnik. Weź kobieto nie panikuj to raz, a dwa, dla Twojej wiadomości ludzie pracują, a dzieci muszą się edukować i od tego jest szkoła. Myślisz, że jak pozamykają wszystkich w domach to, co będzie? Gospodarka siadzie na pysk i wszyscy będą jeść tynk i o to się trzeba bać. Myślisz, że Ci wszyscy zakażeni to leżą w szpitalu i nie wiadomo, co się z nimi dzieje? Kobieto, na przełomie mają i czerwca w mojej pracy był zakażony prawie cały personel i nikt w szpitalu nieceyladawal, ale za to byliśmy zamnieci w domu, niektórzy dwa, a niektórzy 3msc, bo wyniki cały czas pozytywne, a największym objawem był katar i kilka dni ból mięśni. Dodam, że zespół to osoby 50+ więc nie sraj.

Zgłoś
Iwa14.10 o 18:39

*Wypychają

Zgłoś
Iwa14.10 o 18:38

Rodzice dla własnej wygody wybuchają dzieci do szkół i przedszkoli....I w nosie mają ich zdrowie!

Zgłoś
Na żywioł14.10 o 18:16

Przy takiej ilości chorych posyłanie dzieci do szkoły to hańba dla rodziców i rządu. Rządu - bo na to pozwala, rodziców - bo dla własnej wygody narażają zdrowie i życie. Jak na dłoni widać, że zachorowania zaczęły rosnąć jak dzieciarnia ruszyła do szkół bez żadnych ograniczeń -płyny do dezynfekcji można sobie w oko wsadzić.

Zgłoś
Rodzic14.10 o 17:57

Powinni zamknąć szkoły non stop się słyszy że w którejś z szkół ktoś zarażony jest

Zgłoś
?14.10 o 16:39

Psikuta wiem kim byłeś,jesteś i będziesz czyli jeszcze większym głupcem niż byłeś.

Zgłoś
Eyhhh14.10 o 16:38

Narodowi nie dogodzisz. Jak szkoły były zamknięte, to był lament. Otwierajcie szkoły pić na wodę itd... Teraz beczą żeby pozamykać. Co by nie zrobili i tak będziecie pier...lić ze źle.

Zgłoś
Xvz14.10 o 16:23

Jak chcą zamknąć szkoły NIECH DADZĄ WYPŁATE NAUCZYCIELI RODZICĄ!!!!NIECH PRZESTANĄ Z TĄ PANDEMIĄ BO NICZEGO NIEMA WCZEŚNIEJ LUDZIE TEŻ CHOROWALI NA GRYPE!!!ZAMKNĄĆ RZĄD!!!!

Zgłoś
Do Rodzina14.10 o 15:47

W szkołach bezpieczeństwo to fikcja, ja też nie posyłam. Uczy się w domu.Niech nas będzie więcej !

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube