reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 29 października. Imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ile zebrano podczas charytatywnego Biegu Pełną Piersią?

Sport29.09 o 12:02Komentarzy:
Pod koniec sierpnia odbył się drugi Bieg Pełną Piersią. Organizatorzy podliczyli, ile udało się zebrać na cele charytatywne.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaPod koniec sierpnia na oleśnickim podzamczu odbyła się druga edycja Biegu Pełną Piersią. Jego organizatorami są oleśniczanie Kinga Handzlik i Paweł Tąta. Wydarzenie jest adresowane dla kobiet, a trasa liczy pięć kilometrów.

- To będzie nie tylko promocja zdrowego trybu życia, aktywnego spędzenia czasu i integracji biegaczy, ale także okazja, by pomóc kobietom chorującym na raka piersi. Tegoroczna edycja ma charakter charytatywny - biegamy by uzbierać fundusze dla fundacji Rak’n’Roll - informowali wcześniej pomysłodawcy biegu.

Dziś oficjalnie podano wysokość środków, jakie udało się zebrać. - Mamy oficjalną kwotę - łącznie zebraliśmy 8136,30 złotych! Dziś pieniążki trafiły na konto FundacjaRak’n’Roll Wygraj Życie. Dziękujemy Wam za obecność, za wasze zaangażowanie, bez Was to wydarzenie by się nie odbyło! Mimo pogody, byliście z Nami! - czytamy w komunikacie.Zobacz też: Drugi Bieg Pełną Piersią [ZDJĘCIA]

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube