reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Choroba zaatakowała nagle. Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Łukasza Szeligi!

Aktualności28.09 o 06:39Komentarzy:
Trwa walka z czasem, aby zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację Łukasza Szeligi, który zachorował na gruźlicę ośrodkowego układu nerwowego.Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację dla 41-letniego Łukasza Szeligi z Oleśnicy. Potrzeba aż 100 tysięcy złotych. - Wszyscy, którzy znają Łukasza Szeligę, wiedzą, że jest to dobry, serdeczny człowiek z dużym poczuciem humoru, pozytywnie nastawiony do życia. Nigdy nikomu nie odmawiał pomocy. Złota rączka w swojej dziedzinie, jaką jest motoryzacja. Łukasz zaczął nową pracę, wyremontował mieszkanie, mieliśmy wspólne plany. Niestety, choroba nam to wszystko odebrała. Dziś w jego i swoim imieniu prosimy was o pomoc - apeluje partnerka mężczyzny.

Historia zaczęła się w lipcu. Z panem Łukaszem był utrudniony kontakt, pojawiło się zaburzenie równowagi, uciekające spojrzenie i ogólna niemoc. Ponad sześć tygodni temu postawiono właściwą diagnozę - gruźlica ośrodkowego układu nerwowego. Zaatakowała jego ośrodkowy układ nerwowy, rozsiewając się po całym ciele i siejąc spustoszenie. Choroba uszkodziła także mózg.

Ratunkiem dla Ł. Szeligi jest leczenie i rehabilitacja, bo wsparcie Narodowego Funduszu Zdrowia pomoże tylko przez pewien czas. Do pomocy włączyła się też fundacja Żyj Dla Innych. - Łukasz potrzebuje opieki 24 godziny na dobę. Aby uniknąć hospicjum musimy zebrać ogromne środki, ponieważ największe szanse na powrót do sprawności dają pobyty w prywatnych ośrodkach, które specjalizują się w leczeniu ludzi po przebytych chorobach mózgu - czytamy w opisie.

Zobacz też:
- Zrzutka.pl dla Łukasza

- Licytacja dla Łukasza

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube