reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wspólna modlitwa o oddalenie pandemii koronawirusa

Aktualności27.09 o 08:20Komentarzy: 41
Już jutro oleśnicka parafia organizuje wspólną modlitwę o oddalenie pandemii koronawirusa.- Przy figurze Pana Jezusa, 28 września (poniedziałek), o godz. 15.00, będziemy się wspólnie modlić koronką do Bożego Miłosierdzia prosząc o miłosierdzie oraz o oddalenie pandemii koronawirusa - informuje parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (41)

Ola29.09 o 15:38

Nie rozumiem co to komu przeszkadza? Jeśli ludzie w to wierzą i chcą się tak modlić - niech się modlą. Nikt nikogo do niczego nie przymusza więc po co ta zajadłość?

Zgłoś
mad28.09 o 20:42

@Obiektywna ateistka, ja też myślałem, że poglądy możemy mieć różne, ale jeśli będziemy obiektywni, to możemy nawiązać dyskusję. Jednak najczęściej jest to niemożliwe ;))

Zgłoś
Obiektywna ateistka 28.09 o 18:23

Piłsudski był praktykującym katolikiem, regularnie przystępował do sakramentów, nawet w czasie podróży surowo przestrzegał udziału w niedzielnej Mszy świętej i piątkowego postu. Mogę tak pisać i pisać o Piłsudskim więc czytajmy nie wybiórczo ,ale pozdrawiam.

Zgłoś
Obiektywny ateista 28.09 o 18:17

"Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją." To też powiedział Piłsudski jest wiele jego kontrowersyjnych wypowiedzi. Trzeba poczytać ogół wypowiedzi żeby zrozumieć całość.

Zgłoś
kuria wasza mać 28.09 o 15:30

@obiektywny ateisto, to nie żadne obrażanie, to opinia. Bohater polskiej wolności sprzed 100. lat uczył tak: "Religia jest dla ludzi bez rozumu". Wiedział Józef Piłsudski, że niepodległość można osiągnąć. Nie przewidział, że watykański okupant nie odpuści i niepodległości nie mamy do dziś !

Zgłoś
obiektywny ateista28.09 o 09:34

kuria wasza mać czy ludzie modlący się i wierzący obrażają Cie w jakiś sposób ,raczej twoja wypowiedz świadczy o tym że jesteś ubogi intelektualnie.Zaznaczę że nie chodzę do kościoła, ale w życiu nie obraziłam nikogo za to że wierzy w Boga.

Zgłoś
kuria wasza mać 28.09 o 09:19

Te modlitwy to czarowanie i ponure zaciemnianie rzeczywistości i rozumu. Kościelny kit dla ubogich intelektualnie...

Zgłoś
niewierzacy w kosciol27.09 o 23:23

kosciol to zło oszukuje ludzi brak slow

Zgłoś
Edmund Kaleciński27.09 o 22:41

Gdyby od wieków wiary nie wykorzystywano do zbrodni najokrutniejszych przeciwko ludzkości, to wiara, być może jako zjawisko irracjonalne, może uzyskałaby u ludzi rozumnych zaufanie i szacunek. Dla wiary Ojciec zamordował Syna. Na krzyżu. A dziś tym narzędziem zbrodni dalej chłosta się człowieka i jego jestestwo.

Zgłoś
mad27.09 o 22:08

Ja rozumiem, że ateiści krytykują biskupów czy Kościół, ale nie rozumiem dlaczego pouczają wierzących jak i do kogo mają się modlić. To tak, jakby zgorzkniały i samotny człowiek pouczał zakochanych, że miłość to tylko chemia i miłości nie ma. Żyj i daj żyć innym.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube