reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ostrzeżenie przed domokrążcami! Domagają się podpisów pod tajemniczymi umowami

Aktualności27.09 o 11:02Komentarzy: 27
Czytelniczka zwraca uwagę przed domokrążcami, którzy podszywając się pod przedstawicieli znanych firm energetycznych mogą próbować podsuwać niekorzystne umowy.Czytelniczka ostrzega przed domokrążcami, którzy oferują podejrzane umowy prawdopodobnie na dystrybucję energii elektrycznej. Jedna z takich sytuacji miała miejsce w piątek w godzinach wieczornych na terenie osiedla Serbinów w Oleśnicy.

- Młoda kobieta odwiedziła moich rodziców. Powiedziała, że jest z firmy Tauron i chce rozmawiać z właścicielem liczników elektrycznych. Następnie chciała zobaczyć fakturę za energię i że do faktury był taki formularz, który nie został odesłany. Akurat byłam u rodziców, więc spytałam z jakiej jest firmy, to odpowiedziała, że z firmy Energa, która wykupiła Tauron. To wydało mi się podejrzane, więc poprosiłam o legitymację. Uchyliła teczkę i szybko odpowiedziała, że właściwie już jest po pracy i poprosi, żeby wysłali jeszcze raz ten formularz. Podobno była z mężczyzną, który wszedł do klatki obok. Według mnie nie była z żadnej z tych firm i nie miała szczerych intencji. Nie była też u pozostałych sąsiadów - czytamy w wiadomości.

Przypominamy o konieczności dokładnego czytania umów! W razie próby wyłudzenia danych lub oszustwa, należy o tym powiadomić policję, dzwoniąc na numer 997 lub 112.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

Loki28.09 o 22:06

Dzisiaj tj. 28.09.2020 był na pl. Zwycięstwa młody mężczyzna podając niby swoje nazwisko i że jest z Taurona. Mówił mi to samo tzn. wspominał o jakiejś ankiecie, chciał fakturę. Miał duży segregator z jakimiś fakturami. Oczywiście powiedzialam mu, że nie zalatwiam takich spraw w drzwiach i zgłoszę się do obsługi klienta. Zabrał mi broszurę, którą na początku mi wręczył i poszedł sobie. UWAGA NA TEGO OSZUSTA!

Zgłoś
Stary człowiek28.09 o 12:39

Kkk Ty też będziesz takim seniorem ,a nie Ty pewnie będziesz idealnie się starzał do ostatnich sił twój dom będzie pełen życzliwych ludzi którzy zmienią Ci pampersa, a i oczywiście twoja głowa będzie do ostatnich dni pracować na najwyższych obrotach i tego Ci wszyscy seniorzy życzą.

Zgłoś
Tak myślę28.09 o 10:27

Mógł to być antypis ze swoimi pobratymcami

Zgłoś
Kkk28.09 o 09:33

Seniorzy to stado baranów. Nie są odporni na manipulacje. Wystarczy spojrzeć na ich ślepą wiarę w pseudo wirusa i plandemię, jak posłusznie latają w maskach po ulicy, jak zapytują w aptekach o szczepionki na grypę...wcale mi ich nie żal.

Zgłoś
Helena28.09 o 09:11

Ja zamykam mieszanie z intruzem w środku i dzwonię na milicję. Skutkuje.

Zgłoś
ble28.09 o 07:41

To niepisaty Domokrazca chodzi i po tym poznacie że to oszust.

Zgłoś
Hejter 28.09 o 05:46

Anty PiS takim da popalić xDD

Zgłoś
łapacc oszustuw27.09 o 23:22

niech tylko do mnie przyjdzie juz ja go przywitam chlebem i sola .....

Zgłoś
Józef Czort27.09 o 23:21

Na Serbinowie byli w piątek wieczorem. Kobieta i mężczyzna w średnim wieku. Mieli identyfikatory i rządali pokazania rachunków za prąd.

Zgłoś
wnerwiony27.09 o 23:19

oszusci jebani ...... złapac i na policje ich niech tylko przyjda do mnie od razu policja

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube