reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 31 października. Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Twardogórski budżet obywatelski. Magistrat czeka na propozycje

Aktualności26.09 o 09:21Komentarzy: 15
Twardogórski magistrat zaprasza do zgłaszania propozycji do budżetu obywatelskiego.- Czegoś brakuje w #GminaTwardogóra, a może coś należy poprawić? Do 5 października można składać wnioski do projektu budżetu gminy na 2021 rok. Nie ma konkretnego wzoru wniosku dlatego możecie go złożyć w dowolnej formie pisemnej. Gdzie? w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Twardogórze, pok. nr 10 - informuje twardogórski magistrat.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

domasławice28.09 o 11:39

Miał być zastępca bo na spotkaniach było mówione że będzie z tej całej jego grupy osoba i co? Młody nie ogarnia i siedzi po nocach później. Ten cały klub wzajemnej adoracji z pomysłem to jedno wielkie przedszkole aż się dziwię tym doświadczonym że jeszcze w tym siedzą.

Zgłoś
Basia 27.09 o 14:05

Zestaw przyrządów do ćwiczeń na harcówce to jest to czego brakuje.

Zgłoś
Felek27.09 o 09:22

zamiast pisać słabe komentarze złózcie lepiej wnioski skoro byście więcej zrobili. Jak zawsze anonimowo pisać to wszyscy potrafia ale jak już mają sie publicznie wypowiedzieć czy napisać wniosek to cisza...

Zgłoś
dokładniej sprawdzać info 27.09 o 09:17

Droga redakcjo to nie budzet obywatelski tylko składanie wniosków do projektu budzetu na 2021 rok. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd pisząc budzet obywatelski, który działa inaczej.

Zgłoś
Moja 27.09 o 01:20

Najpierw to gimbaza Czulinski niech do mieszkańców odnosi się z szacunkiem i jako gówniarzy odpowiada dzień dobry jak idzie do ratusza jak mu starsi wiekiem mieszkancy mówią brak kultury i wychowania

Zgłoś
Twarda26.09 o 20:40

Zgadzam się z poprzednikami nie trzeba pytać się mieszkańców tylko zróbcie to co obiecałeś panie burmistrzu a ja wnioskuje o zastępcę burmistrza!!!!!! Bo chyba to jest problem niedociągnięć i bramy czasu na spotkanie się z mieszkańcami.

Zgłoś
Dr ekonomii Nikodem Dyzma26.09 o 20:29

Nieoświetlone przejścia dla pieszych. Brak gazyfikacji wiosek. Limity pszokowe. Brak przejścia dla pieszych przez tory koło cmentarza. Zwężka pod tunelem w stronę Chełstowa. Droga w stronę Goszcza. Jest tyle tematów, że mieszkańcy nie powinni dokładać nowych.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl26.09 o 18:05

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Dziwne26.09 o 14:30

Twardogóra? A to nie w górach? To jeszcze nasz powiat? Pierwsze słyszę.

Zgłoś
ews26.09 o 12:44

Zbiłeś Paweł pianę koło pałacyku na niby konsultacjach. I co dalej? Nic. Zbiłeś pianę o Klubie Seniora. Miał być otwarty na początku września. I nic. Biłeś pianę na biegu twardogórskim- no i radny ci robi koło dupy. Biłeś pianę o porządku z ZGM i ZGK . I co? I nic. Nie dałeś rady nieasertywnej byłej kierowniczce MOPsu. Ruina po ruinie - Sienkiewicza, Wrocławska koło kiosku Szymańskiej stare garaże WC meliniarzy, pałacyk, Wielkopolska. Nawet nad rzeczką koło ZGK syf aż kłuje w oczy. Wyjdż na miasto poza Rynek, popatrz, podejmij szybkie decyzje, zrób porządek z kim trzeba a nie pi....ol o jakimś budżecie czyli rozmyciem i pieniędzy i odpowiedzialności. Dość już tej piany.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube