reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 30 września. Imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kiedy koniec epidemii koronawirusa w Polsce? Ministerstwo podaje możliwą datę

Aktualności17.09 o 09:35Komentarzy: 18
Wiceminister zdrowia podaje bardzo ważne informacje dotyczące możliwego końca epidemii koronawirusa w Polsce.Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska był dziś gościem programu radiowego na antenie Polskiego Radia 24. Wypowiedział się na temat wciąż trwającej pandemii koronawirusa. Wiadomo, kiedy w Polsce zagrożenie w tym zakresie może zostać zminimalizowane.

- Jeśli pojawi się szczepionka to ten łańcuch powinniśmy przerwać i tej epidemii nie będzie. Tylko szczepionka może nam to zagwarantować. Jestem przekonany, że w pierwszej połowie przyszłego roku to wszystko będzie opanowane - mówi W. Kraska dla Polskiego Radia.

Wiceminister liczy, że szczepionka przeciw koronawirusowi dostępna będzie na rynku do końca tego roku.

- Z zapewnień firm, które będą tę szczepionkę produkowały, głównie w Europie, mamy informacje, że na przełomie roku ta szczepionka powinna się już pojawić. Prace są bardzo zaawansowane - przypuszcza wiceminister Kraska.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (18)

antyszmatex18.09 o 16:18

Popatrzcie na to zdjęcie. Ono jest sprzed kilku tygodni zaledwie i co widzicie, a raczej czego nie widzicie? Kagańców na pyskach tych kłamców. Włączcie ludzie w końcu myślenie i wyłączcie telewizor.

Zgłoś
Hhh18.09 o 11:07

Niech lepiej nie straszą ludzi wirusem jo już ten temat robi się nudny. Niech się szybciej kończy bo tylko codziennie wirus i wirus.

Zgłoś
Do zamaskowanych18.09 o 09:05

Życzę wszystkim kowidianom ,żeby jak najprędzej zaszczepili siebie i swoje dzieci. WYSZCZEPILI. Selekcja naturalna .

Zgłoś
Hahaha17.09 o 19:13

Ten cały PiS to dno i kompromitacja na całej fali!!!

Zgłoś
qaz17.09 o 17:38

pisowski łagarz bredzi jak kempa

Zgłoś
@17.09 o 16:16

Ale psiaki łgają!

Zgłoś
Won17.09 o 15:33

Działania uboczne tych szczepionek to paraliż całego ciała.Juz jest ofiarą waszej "cudownej szczepionki" !!!!!

Zgłoś
Spaniały polski człowiek17.09 o 15:22

"Pandemia" skończy się jak już nie będzie do niczego potrzebna. Kiedy rządy pozadłuzaja obywateli do granic możliwości, zapewniając sobie przy tym bezkarność, aż koncerny farmaceutyczne zarobią krocie na wirusie, aż dokonają się przekształcenia geopolityczne. Wtedy skończy się pandemia, a potem będzie druga i trzecia i tak do usranej śmierci:)

Zgłoś
uczeń 17.09 o 13:56

Haha! czy szczepionki beda działać będą sprawdzać na królikach doswiadczalnych a sami sie nie zaszczepią....Dlaczego robia z nas ciemny lud?!

Zgłoś
Lekarz17.09 o 13:53

Kochani! Miejcie oczy i uszy otwarte! do tej pory nie zachorowaliscie to nie zachorujecie,bo to zwykła grypa! Przekręt koncernów farmaceutycznych!!!Robią doświadczenia na nas! Miejcie rozum,nie ma pandemii

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube