reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 3 grudnia. Imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Podawał się za policjanta i miał atrapę broni. Sterroryzował uczniów, został już zatrzymany! [WIDEO]

Aktualności16.09 o 00:00Komentarzy: 14
Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 36-letniemu mieszkańcowi powiatu oleśnickiego. Przy sobie miał atrapę broni i podawał się za policjanta. Przemocą i groźbami zmusił dziecko do wydania telefonu komórkowego.


źródło: Policja

Dyżurny lubańskiej policji w miniony piątek otrzymał zgłoszenie o rozboju dokonanym na dwóch małoletnich w pobliżu jednej ze szkół na terenie gminy Olszyna. Z informacji wynikało, że sprawca ukradł telefon komórkowy jednego z chłopców.

- Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna podający się za policjanta podszedł do chłopców i grożąc pozbawieniem życia, szarpiąc i ciągnąc za ręce i ubrania jednocześnie okazując przy tym schowany za paskiem spodni przedmiot, wyglądem przypominający broń nakazał jednemu z nich oddać telefon komórkowego. Bezbronni i zastraszeni małoletni o zaistniałym fakcie powiadomili dyrekcję placówki edukacyjnej, która natychmiast powiadomiła policję - mówi asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z policji.

Już na podstawie pierwszych informacji funkcjonariusze wstępnie wytypowali sprawcę rozboju. Do działań zaangażowany został przewodnik z psem służbowym oraz przekazano informacje o zdarzeniu innym patrolom celem zatrzymania mężczyzny. Dzięki dobremu rozpoznaniu podległego rejonu dzielnicowi z Olszyny, już kilka minut po zdarzeniu zatrzymali 36-letniego mężczyznę z powiatu oleśnickiego.

Przy podejrzanym policjanci znaleźli przedmiot przypominający broń, który został zabezpieczony. Telefon komórkowy należący do pokrzywdzonego został odzyskany. - Funkcjonariusze policji w przedmiotowej sprawie zebrali obszerny materiał dowodowy na podstawie, którego Prokuratura Rejonowa w Lubaniu wnioskowała o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Podejrzany odpowie za rozbój, naruszenie nietykalności cielesnej oraz zmuszenie przemocą innej osoby do określonego zachowania. Mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego w Lubaniu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie - podaje policja.rd, źródło: KPP w Lubaniu

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

Prawo i Sprawiedliwość 17.09 o 22:47

On działał w imieniu Covida! Jest niewinny! Uczniowie byli bez MASEK!

Zgłoś
***** ***17.09 o 07:51

To musi być jakiś fanatyk ministra Zero

Zgłoś
Mieszkaniec16.09 o 15:28

Do wks: Czy nauczyciele nie uczyli w szkole żeby odpowiadać na temat?

Zgłoś
Kim Dzong Un16.09 o 14:19

Do obozu pajaca (?_??)

Zgłoś
????16.09 o 12:12

Co za debil

Zgłoś
WKS16.09 o 10:42

Typowy pisowiec

Zgłoś
ZK16.09 o 08:55

Dzieci...No comment!

Zgłoś
Edzio16.09 o 08:24

Ale PARÓWA to pewnie człowiek Trzaskowskiego pseudonim CZAJKA

Zgłoś
Hall anonim16.09 o 07:57

????????????

Zgłoś
Oels16.09 o 07:50

Dzban roku!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube