reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 30 września. Imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lider partii rządzącej o szczepieniach na koronawirusa. Czy będą obowiązkowe?

Aktualności14.09 o 18:15Komentarzy: 62
Jarosław Kaczyński podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat szczepionki na koronawirusa.Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu tygodnikowi "Sieci". Poruszył w nim również wątek dotyczący epidemii koronawirusa.

Lider PiS wyraził nadzieję, że szczepionka na rynku pojawi się jak najszybciej. Kaczyński chciałby, aby zaszczepiło się jak najwięcej grup społecznych, o ile nie będzie żadnych skutków ubocznych. Nie chce jednak przymuszać do tego ludzi.

- Sądzę, że szczepionka przyniosłaby społeczne odetchnienie i pozwoliłaby wszystkim na w pełni normalne funkcjonowanie - uważa szef największej partii w Polsce.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

Nemo16.09 o 16:04

No chyba trza zapisać czarną kredą w białym kominie. Pierwszy raz nie chcą do niczego przymuszać. Pizdro.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl16.09 o 14:50

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ci mówię 16.09 o 13:50

@mad, ty nadal uważasz, że były tajny współpracownik o pseudonimie " Anna" ciebie zrozumie? Nie bądź naiwny, narazisz się tylko na kolejne inwektywy z jego strony, to swołocz jest.

Zgłoś
Perturabo16.09 o 10:52

Alex głuptasku , wyskoczyłeś z tym Denettem jak Sasin z wyborami korespondencyjnymi :D Nigdy o nim nie rozmawiałem z tobą a zachowujesz się jakbyśmy pili razem Bruderschaft, dystans chłopcze, dystans. Nie obchodzi mnie pan Denett ani ty. Jeżeli twierdzisz, że cię obrażam to po pierwsze podaj przykład a po drugie to ty nalegasz na kontakt nie ja mimo iże cię podobno obrażam, więc o co ci chodzi synku bo widzę, że doznajesz jakiejś dziwnej konfuzji :D

Zgłoś
anty PiS16.09 o 10:48

Ciekawe czy swojego kota przymusza do szczepień?

Zgłoś
WKS16.09 o 10:47

A kogo obchodzi opinia jakiegoś zacofanego dziada?

Zgłoś
Edmund Kaleciński16.09 o 09:47

Wystawianie światopoglądowego świadectwa światowej klasy naukowcowi wymaga wiedzy o nim i jego osiągnięciach naukowych. On nie potrzebuje by tak czynili demagogiczni klerykałowie w Polsce. Ateizm jest dla ludzi z wiedzą, myślących i mądrych. Pan Profesor Daniel C. Dennett był w Polsce w 2017 roku. To jeden z najwybitniejszych współczesnych filozofów umysłu, wygłosił również swój wykład na krakowskim UJ. A kurator oświaty małopolska Barbara Nowak protestowała przeciwko wykładowi filozofa umysłu wrzeszcząc: "To Belzebub ! ". W polskim życiu publicznym dla filozofii i umysłu jest jedynie pogarda kalekich umysłowo biskupów i antymodły kościelne. @Alex wystawiłeś Profesorowi jedynie parafialną laurkę, a to filozof światowego formatu. Nie ośmieszaj się i nie pisz bzdur o ateizmie.

Zgłoś
Do Alex16.09 o 08:19

Ty też obrażasz!

Zgłoś
Alex16.09 o 07:10

Perdupciu, posłuchaj no złociutki. Ja wiem że chciałeś kolejny raz zabłysnąć przed Panem Edmundem i teraz liczysz na smakołyk, ale zostawmy to i wróćmy jeszcze na chwilę do Dennetta. Otóż autor ten prezentuje tzw. nurt nowego ateizmu. Można by nawet rzec ANTYTEIZMU, aby zaakcentować że nie jest to zwykły ateizm. A jak wiemy, ty swój deficyt racjonalnego rozumowania ciągle próbujesz wypełnić wiarą - wszak deklarujesz się jako osoba głęboko wierząca. Chcesz może się jakoś wytłumaczyć albo zwyczajnie przedyskutować temat? Nie krępuj się. PS. Zwróć proszę uwagę, że swoim brakiem elementarnej kultury osobistej w wypowiedzi, obrażasz nie tylko swoich kompanów, adwersarzy i wszystkich czytelników, ale przede wszystkim siebie. Mam nadzieję że chociaż przemyślisz tą drobną personalną uwagę a i być może wyciągniesz jakieś wnioski. Pozdrawiam.

Zgłoś
Zibi15.09 o 21:10

Mad,ty jesteś księdzem czy kościelnym?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube