reklama
reklama
Dziś jest piątek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lider partii rządzącej o szczepieniach na koronawirusa. Czy będą obowiązkowe?

Aktualności14.09 o 18:15Komentarzy: 62
Jarosław Kaczyński podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat szczepionki na koronawirusa.Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu tygodnikowi "Sieci". Poruszył w nim również wątek dotyczący epidemii koronawirusa.

Lider PiS wyraził nadzieję, że szczepionka na rynku pojawi się jak najszybciej. Kaczyński chciałby, aby zaszczepiło się jak najwięcej grup społecznych, o ile nie będzie żadnych skutków ubocznych. Nie chce jednak przymuszać do tego ludzi.

- Sądzę, że szczepionka przyniosłaby społeczne odetchnienie i pozwoliłaby wszystkim na w pełni normalne funkcjonowanie - uważa szef największej partii w Polsce.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

Perturabo19.09 o 12:22

Dlaczego cały czas zmieniasz nicki i podszywasz się pod innych ? Wiara ci tak każe ? To jest objaw schizofrenii. Poza tym nie dotrzymujesz słowa bo wcześniej zaznaczyłeś, że to już EOT, więc o co chodzi synku, potrzebujesz porady fachowej :D ? Próbowałeś mnie "naprowadzić z religiami" - heheheh, a kto powiedział, że ktokolwiek tutaj chce abyś ty go na cokolwiek naprowadzał :D, przypopminam ci, że to ty rozpocząłeś tą "dyskusję" i cały czas nalegasz na kontynuację ? Troszkę cię ponosi chłopcze, może masz urojenia mesjanistyczne ? Co to jest religia instytucjonalno korporacyjna ? Proszę bardzo - kościół katolicki w Polsce, instytucja zdegenerowana moralnie do szpiku kości, przesiąknięta mafią lawendową i SBeckimi kapusiami, skupiona wyłącznie na zysku finansowym rządzona przez bezdusznych urzędników trzęsących się o swoje stołki i apanaże. Co mam niby odkłamać w moim przypadku, nie pociskam nikomu żadnych kitów w odróżnieniu od ciebie ? Twoja żałosna próba porównania prywatnych firm do kościoła w ostatnim poście świadczy , że masz kompletnie wyprany mózg. Wracając jeszcze raz do tej perełki, kościół to nie jest żadna przedsiębiorczość, Apple - to jest przedsiębiorczość, produkują i sprzedają sprzęt elektroniczny a co produkują i sprzedają kościoły, religie ? - złudzenia, do tego bardzo drogo. W mainstreamie to się nazywa, haracz i ściema. Twoje opinie na temat wiary mnie nie interesują ani książki, z których czerpiesz "wiedzę" bo po tym co zaprezentowałeś w ostatnich wpisach można spokojnie stwierdzić, że to bajki dla dzieci. Także może lepiej już ich nie czytaj oszolomku mały,, ratuj tą marną resztkę neuronów jakie jeszcze masz :)

Zgłoś
Alex19.09 o 07:06

Spokojnie chłopcze. Słusznie zauważasz że to są moje słowa, więc po co ta uwaga o wpychaniu ci czegoś do ust i manipulacji? Spójrz, "to jest cytat", >>i to jest cytat<<, <<to też jest cytat>>, a to nie jest cytat. To jest podstawówka! Próbowałem cię naprowadzić z tymi religiami, bo piszesz bzdury, świadczące tylko o swojej ignorancji i bezmyślności, jak np. o religiach "instytucjonalno korporacyjnych". Co to w ogóle jest? A jak chcesz coś odkłamywać, to zacznij od siebie. Wiara jest wrogiem rozumu a teizm jest irracjonalny. Do książek, uczyć się ;))

Zgłoś
Perturabo18.09 o 10:53

Chwila, chwila panie mały manipulatorku, nigdy nie powiedziałem, że teizm jest dla ignorantów, to są twoje słowa i nie wpychaj mi ich do ust. Napisałem wyraźnie, że ateizm jest dla ludzi myślących w odróżnieniu od religii instytucjonalno korporacyjnych, które są dla frajerów dających się doić z kasy i dalej to podtrzymuję. Nie interesują mnie twoje szufladki, jestem wierzący i nie interesuje mnie żadna religia, prędzej dogadam się z ateistą, co często miało miejsce, niż z oszołomionym wyznawcą sekty piso rydzykowej czy podobnej, takim jak ty. Nie porównuj Apple to kościoła katolickiego matole bo to tak jakbyś porównywał banany do roweru. Apple nie jest instytucją wyznaniową i nie ciągnie kasy z podatków od wszystkich obywateli niezależnie od ich wyznania lub braku jak pazerny kościół katolicki w Polsce. Coś ci jeszcze odkłamać :) ?

Zgłoś
Nomen omneN18.09 o 08:00

Dzień dobry. Ateizm jest dla ludzi myślących w odróżnieniu od teizmu, który jest domeną bezmyślnych ignorantów. @Perturabo, jesteś teistą czy ateistą? (nie musiz odpowiadać) Kościół katolicki jako korporacja zajmująca się trzepaniem kasy na zmanipulowanych i ogłupionych frajerach? Nie ma sprawy. Microsoft, Apple, Tesla etc. robią tak samo i to się w mainstreamie nazywa przedsiębiorczością. Religie natomiast, takie jak chrześcijaństwo, islam, judaizm, buddyzm, są bezpośrednim skutkiem wierzeń w mity. @Edmund Kaleciński, jeśli piszesz o dowodach naukowych, to warto zawsze podać jakieś źródła (tak na przyszłość) EOT

Zgłoś
Polo17.09 o 21:04

To coś będzie decydować? To przecież nawet nie jest polak

Zgłoś
Edmund Kaleciński17.09 o 13:17

Panie @Perturabo - ma Pan 100 % rację. Tego dowiedziono naukowo !

Zgłoś
Perturabo17.09 o 11:26

No bo ateizm jest dla ludzi myślących w odróżnieniu od religii instytucjonalno korporacyjnych, których celem jest tylko trzepanie kasy na zmanipulowanych i ogłupionych frajerach :)

Zgłoś
_^..^_17.09 o 07:07

A w sprawie ochrony futrzaków też zgadzacie się z Jarosławem? Czy nie?

Zgłoś
Nomen omeN17.09 o 07:06

Dzień dobry. Zobaczmy co my tu mamy... "Ateizm jest dla ludzi z wiedzą, myślących i mądrych". @Perturabo?

Zgłoś
Nemo16.09 o 16:06

... Miało być pozdro. Pizdro też jest ok. Tę wersję ślę na Żoliborz ;-)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube