reklama
reklama
Dziś jest piątek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Czy czeka nas ponowne zamknięcie szkół? Znamy stanowisko ministra zdrowia

Aktualności14.09 o 10:25Komentarzy: 3
Minister zdrowia Adam Niedzielski wypowiedział się w sprawie ewentualnego zamknięcia szkół z powodu panującej epidemii koronawirusa.Trwa walka z epidemią koronawirusa, a niesie to za sobą dodatkowe problemy, bo od września szkoły ponownie zostały otwarte. Jak już informowaliśmy, uczniowie w trakcie zajęć nie muszą nosić maseczek, ale nadal obowiązuje szereg ograniczeń. Do szkół mogą przychodzić tylko zdrowi uczniowie, a dodatkowo do środka wchodzą tylko oni wraz z personelem. Wprowadzono m.in. dezynfekcję rąk oraz przewietrzanie sal.

W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" minister zdrowia Adam Niedzielski mówił między innymi o wzroście chorych na COVID-19. - Nie ma tak i nie będzie, że wzrosty zaczną się od razu po otwarciu szkół - oświadczył. Wskazał przy okazji, że jeżeli będą, to będą odsunięte na początek października.

Zaprzeczył przy tym, aby szkoły miały zostać zamknięte pod koniec września. - Taki scenariusz nie jest w ogóle brany pod uwagę - wyjawił.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

jaca15.09 o 11:57

f

Zgłoś
Mii14.09 o 23:54

Dzieci chorują i są chore wysyłane do szkoły. Nauczyciel nie ma testu ani wiedzy żeby sprawdzić czy wymioty to rota czy koronawirus. Tak samo katar czy ból gardła. A dzieci i mlodzież wirusa przechodzą bardzo różnie.

Zgłoś
Nauczyciel 14.09 o 11:18

Jak to nie zamkna...:-(

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube