reklama
reklama
Dziś jest piątek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Prof. Simon o postawie niektórych Polaków: mamy prymitywną, niewykształconą część społeczeństwa

Aktualności14.09 o 09:57Komentarzy: 43
Profesor Krzysztof Simon w ostrych słowach krytykuje część Polaków za ich zachowanie.Ordynator oddziału zakaźnego szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu prof. Krzysztof Simon krytykuje niektórych Polaków za ich postawę w czasie pandemii koronawirusa. - Apelujemy. Straszymy, a i tak wielka część to wszystko lekceważy. Zwykły człowiek ma inne potrzeby. Chce iść na gofry, napić się piwa, zjeść smażoną rybę i i śmiać się z tych wszystkich "idiotów" w maskach. A ja wciąż mówię: epidemia jest faktem. Trwa - mówi profesor Krzysztof Simon w książce "Pandemia. Raport z frontu".

- Mam grubo ponad sześćdziesiąt lat. Jestem w grupie wysokiego ryzyka ciężkiego przebiegu, choć na chwilę obecną bez istotnej współchorobowości. Szkoda, że nie wiedzą takich rzeczy dwudziesto-, trzydziestolatkowie, którzy chodzą bez masek i śmieją się z nas – tych, którzy z maseczek korzystają. To brak solidarności społecznej w czystej postaci. Zwykłe, prymitywne chamstwo, no ale patrząc na debatę wyborczą, ataki słowne i fizyczne na ludzi o odmiennych poglądach, praktycznie jedynie przez zwolenników jednego kandydata, to się już temu nie dziwię. Niestety taką mamy prymitywną, niewykształconą część społeczeństwa - mówi profesor Krzysztof Simon.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (43)

Spaniały polski człowiek15.09 o 19:41

Ten gruby, stary judejski satyr sieje nienawiść wśród Polaków.

Zgłoś
Pani15.09 o 16:39

Tylu tutaj mądrych inaczej, a jak coś się dzieje,to nie idą do kowala,tylko do lekarza.Więc ,odpuscie sobie te durne wywody.

Zgłoś
Mgr15.09 o 14:03

To prawda w stu procentach. Mądre słowa profesora.

Zgłoś
Obserwator15.09 o 07:50

To elektorat pisowców

Zgłoś
Fred 14.09 o 23:07

A ja jestem zażenowany słowami tego człowieka. Zastanawiam się kto mu dał tytuł profesora. To właśnie on zachował się jak prostak i niewykształcony człowiek przy okazji pokazując spory brak kultury. Z całym szacunkiem oczywiście do niewykształconych osób.

Zgłoś
Igor14.09 o 21:10

To dziwne panie Profesorze Simon-mówi Pan,że młodzi ludzie drwią z Pana-a przecież 3/4 z nich głosowało na Czaskowkiego-coś tu nie gra

Zgłoś
Kowalska14.09 o 20:38

To prawda,ci z plusów i emeryci głosowali...zaprzedali duszę diabłu!!!!

Zgłoś
Przemysław Kasprzak14.09 o 17:59

@siostra po pierwsze nie chrzań głupot, po drugie, jeżeli jeszcze tego nie zauważyliście to koronacyrk to test/ eksperyment na skalę światową, jaki jeszcze nie miał miejsca, po trzecie nawet najnowsze bafania po pół roku opublikowane przez tvn mówią, że więcej ludzi ginie na grypę niż teho wirusa, i po czwarte chińska naukowiec, która dla hiszpańskiego ElMundo zdradziła, że ma dowody na sztuczne pochodzenie tego wirusa przepadła bez śladu!!!!

Zgłoś
siostra14.09 o 16:54

to prawda; ta cześć społeczeństwa bierze 500plus ; 13 i 14 emeryturę i głosuje na PIS

Zgłoś
Romek14.09 o 16:47

Efekt Krugera-Dunninga - modelowe komentarze. :)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube