reklama
reklama
Dziś jest piątek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Szpital w rankingowej czołówce. Miliony na sycowską lecznicę!

Aktualności14.09 o 08:28Komentarzy: 16
Powiatowy Zespół Szpitali z s. w Oleśnicy otrzymał dużą unijną dotację na utworzenie Domu Opieki Medycznej w Sycowie.- Szpital to nie tylko problemy i złe wiadomości - mówił niedawno Krzysztof Wywrot, dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali z s. w Oleśnicy. Jak poinformował, placówka pozyskała 3,8 mln zł unijnych środków na utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej w Sycowie i była to największa kwota w województwie, jaką można było otrzymać na tego typu działalność.

- Nasza placówka zajęła drugie miejsce w rankingu kilkudziesięciu szpitali ubiegających się o takie wsparcie. Na prawie 50 złożonych wniosków akceptację uzyskało jedynie 9. Kolejne pozyskane fundusze to m.in. pieniądze na zakup środków ochrony osobistej: 260 tys. zł dla Sycowa i 623 tys. zł całego szpital - czytamy w komunikacie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

XYZ16.09 o 14:31

Niemoty -chyba brały, ale we własną kielnię.Tak jak ta co uciekła do Twardogóry, zarabiała krocie - to i kasy nie było ani socjalu.

Zgłoś
Zbyniek14.09 o 21:45

Gdyby nie Kempa to Wywrotek pewnie miałby guwno.

Zgłoś
Obserwer14.09 o 18:19

@zwolennik. No ja Cię bardzo proszę o trochę umiaru. Przypisywanie obecnemu dyrektorowi sukcesów w postaci zbilansowanego szpitala, to więcej niż kpina. Wywrot dostał szpital, który dwa lata z rzędu miał ponad 2 mln zysku i miał na koniec 2018 roku 10 mln (!!!) wolnych środków pieniężnych. Przecież ten facet zaczął pracę w szpitalu w połowie 2019 roku. Prawdziwym "sprawdzam" dla Wywrota będzie rok 2020. Ale żeby nie było, za wydarcie kasy z eurokołchozu na cokolwkiek należą mu się pochwały.

Zgłoś
Ala14.09 o 17:53

brawo! oby wiecej tak pozytywnych wiadomosci. A tym co plują tylko jadem i czekają na upadek szpitala powiem tylko - wy tez tam mozecie kiedys trafić. I dla wspólnego naszego dobra lepiej czytać takie właśnie wieści niz robic sensację z najmniejszego nawet potknięcia.

Zgłoś
Wyborca14.09 o 17:46

Brawo panie dyrektorze, widać bardzo wiele bardzo dobrych zmian tak trzymać.

Zgłoś
zwolennik14.09 o 16:32

Brawo dla Koalicji Obywatelskiej dobre zmiany w dyrekcji ,korzystne zakupy zbilansowany szpital. Budżet bez deficytu z wolnymi środkami. PIS będzie korzystał z tego co wypracowało KO co dalej nie wiadomo?? Na ostatniej sesji nawet nie potrafili zrobić głosowania nad sprawozdaniem z poprzedniej sesji.. J.D. pilnował roboty co charakteru do wiadomo ale robota szła..

Zgłoś
kilo14.09 o 15:59

tylko dzugaja nie ma i od razu lepiej w robocie brawo dla Kuliga

Zgłoś
rex14.09 o 15:03

poprzednia dyrekcja nawet nie myślała o takim projekcie wiec napewno nie jest to żadna zasługa poprzedniego dyrektora tylko obecnego panie ksiegowe

Zgłoś
rex14.09 o 13:38

Widać jak się zmieniła cała księgowość szpitala to szpital odrazu zaczął pozyskiwać pieniądze pewnie te nowe panie księgowe są bardziej uzdolnione i prężnie działają pozytywnie na rzecz szpitala Czyli zmiany przyniosły efekty tamte to jakieś niemoty były

Zgłoś
Good14.09 o 13:01

Gratulacje dla dyrekcji. Wreszcie jakiś optymistyczny sygnał i dalsza realizacja kierunku obranego jeszcze przez poprzednią dyrekcję dla sycowskiego szpitala. Na takie rzeczy jaki widać pieniądze się znajdują, a nie ma ich na to, by w Sycowie utrzymywać internę. I to był właściwy kierunek. Brawo Kociński, Rogalski, Dybizbański!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube