Wygrana seniorów AP Oleśnica z Czarnymi Łuczyna

Seniorzy Akademii Piłkarskiej Oleśnica wygrali mecz z zespołem Czarni Łuczyna.

* * *

KOMPLET PUNKTÓW SENIORÓW!

AP Oleśnica 4:3 Czarni Łuczyna
Bramki: Kryczka Ł., Żurek, Suchecki, Kucharek

W niedzielne popołudnie seniorzy wybrali się do Łuczyny i po ciężkim pojedynku przywieźli 3 punkty, pokonując gospodarzy 4:3!

Od początku spotkania wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz, lecz od początku staraliśmy się kontrolować grę, co poskutkowało golem w 20. minucie. Z około 20. metrów po długim słupku przymierzył Kryczka i było 1:0. Kilka minut później po rzucie z autu gospodarzy ręka w polu karnym zagrał Sosiński, a z 11. metrów nie pomylił się zawodnik "Czarnych". Trzydziesta piąta minuta to kolejna kontra gospodarzy, gdzie piłkę z linii bramkowej wybijał Sosiński.

Kilka minut później jednak już gospodarze znaleźli drogę do bramki Wołodkiewicza - po górnej piłce zagranej przez golkipera sam na sam wychodzi napastnik gospodarzy i umieszcza piłkę obok interweniującego bramkarza.

W drugiej połowie szybko wyrównaliśmy na 2:2, a strzelcem bramki Sebastian Żurek. Długo staraliśmy się budować grę, raz po raz stwarzając sobie sytuację, jednak to znów gospodarze po rzucie różnym wychodzą na prowadzenie.

W 65. minucie na boisku pojawił się bohater tego spotkania Rafał Kucharek, najpierw asystując głową do Patryka Sucheckiego, a następnie w 90. minucie samemu ustalając wynik spotkania na 4:3.