reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
15℃
(pochmurno z przejaśnieniami). Zobacz prognozę pogody

Zadyma weselników. Szybka i sprawna reakcja policji. Zatrzymano trzech agresorów

Aktualności5.09.2020 o 08:06Komentarzy: 86
Policja interweniowała z powodu sygnału o bijatyce przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy. Jego uczestnikami mieli być goście wesela, które odbywało się w pobliżu.


Brat pana młodego został zakuty w kajdanki

Wczoraj wieczorem policja interweniowała przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy, ponieważ służby zostały powiadomione o bijatyce w okolicach dwóch restauracji. Ze zgłoszenia wynikało, że uczestnik lub uczestnicy zajścia mieli dodatkowo demolować okolicę.

Na miejsce szybko przyjechał patrol policji, który zakuł w kajdanki młodego mężczyznę. Okazało się, że w pobliżu odbywało się wesele i był to świadek, jednocześnie będący bratem pana młodego.


Agresywni weselnicy też zostali zatrzymani

W pewnym momencie do naszego dziennikarza podszedł - jak się później dowiedzieliśmy - ojciec świeżo upieczonego męża z pobliskiej zabawy. Miał na sobie zakrwawioną koszulę, był wulgarny i agresywny oraz próbował utrudniać mu zbieranie materiałów prasowych. W pewnym momencie chwycił za jego telefon i próbował go wyrwać. Przy okazji szarpał reportera. Początkowo na miejscu było tylko dwóch policjantów, którzy dzięki zdecydowanej reakcji szybko poradzili sobie z weselnikami.

W podobnym tonie, ale już bez fizycznej agresji, zachowywał się jeszcze inny gość wesela. - Schowaj ku*** ten telefon, bo cię połamię - groził. - Ja go przy panu zaraz skasuję - dodał w obecności funkcjonariuszy. Do tego powoływał się na znajomości w komendzie wojewódzkiej policji, co mundurowi mogli odebrać jako próbę wpływania na prowadzone przez nich czynności.

W międzyczasie dojechał drugi radiowóz. Trzech weselników zostało zatrzymanych. Prawdopodobnie przynajmniej dwóch z nich było pijanych. Wciąż nie wiadomo, przez co doszło do konfliktu gości przyjęcia. W tej sprawie oraz do wątku napaści na dziennikarza, prowadzone są dalsze czynności. Przesłuchanie agresorów będzie możliwe, jak tylko wytrzeźwieją.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (86)

Komenda Wojewódzka. 5.09.2020 o 08:27

Buraki ruszyły na miasto robić gnój. Mogli siedzieć na dupach w dziurze gdzie odbywało się wesele i byłby spokój.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl5.09.2020 o 08:25

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl5.09.2020 o 08:23

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Buhaha5.09.2020 o 08:23

Wesela max 50 os i nikogo więcej bo i tak tylko burdy ... Tak to jest jak patola wchodzi na salony ...

Zgłoś
Świadek5.09.2020 o 08:22

brawa dla policji! Nadmienie, ze i tak lagodnie tu opisano cale zajscie. Weselnicy zachowywali sie jak bydlo, jeszcze pouczali policjantow!

Zgłoś
. 5.09.2020 o 08:19

W takim momencie przydaje się konkretny funkcjonariusz a co było gdyby funcionariusze mieli błąd włosy.?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube