reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zadyma weselników. Szybka i sprawna reakcja policji. Zatrzymano trzech agresorów

Aktualności5.09.2020 o 08:06Komentarzy: 86
Policja interweniowała z powodu sygnału o bijatyce przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy. Jego uczestnikami mieli być goście wesela, które odbywało się w pobliżu.


Brat pana młodego został zakuty w kajdanki

Wczoraj wieczorem policja interweniowała przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy, ponieważ służby zostały powiadomione o bijatyce w okolicach dwóch restauracji. Ze zgłoszenia wynikało, że uczestnik lub uczestnicy zajścia mieli dodatkowo demolować okolicę.

Na miejsce szybko przyjechał patrol policji, który zakuł w kajdanki młodego mężczyznę. Okazało się, że w pobliżu odbywało się wesele i był to świadek, jednocześnie będący bratem pana młodego.


Agresywni weselnicy też zostali zatrzymani

W pewnym momencie do naszego dziennikarza podszedł - jak się później dowiedzieliśmy - ojciec świeżo upieczonego męża z pobliskiej zabawy. Miał na sobie zakrwawioną koszulę, był wulgarny i agresywny oraz próbował utrudniać mu zbieranie materiałów prasowych. W pewnym momencie chwycił za jego telefon i próbował go wyrwać. Przy okazji szarpał reportera. Początkowo na miejscu było tylko dwóch policjantów, którzy dzięki zdecydowanej reakcji szybko poradzili sobie z weselnikami.

W podobnym tonie, ale już bez fizycznej agresji, zachowywał się jeszcze inny gość wesela. - Schowaj ku*** ten telefon, bo cię połamię - groził. - Ja go przy panu zaraz skasuję - dodał w obecności funkcjonariuszy. Do tego powoływał się na znajomości w komendzie wojewódzkiej policji, co mundurowi mogli odebrać jako próbę wpływania na prowadzone przez nich czynności.

W międzyczasie dojechał drugi radiowóz. Trzech weselników zostało zatrzymanych. Prawdopodobnie przynajmniej dwóch z nich było pijanych. Wciąż nie wiadomo, przez co doszło do konfliktu gości przyjęcia. W tej sprawie oraz do wątku napaści na dziennikarza, prowadzone są dalsze czynności. Przesłuchanie agresorów będzie możliwe, jak tylko wytrzeźwieją.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (86)

Elo7.09.2020 o 13:30

Takie sytuacje na weselach się zdarzają co to obchodzi moją oleśnicę. Może redaktor zacznie chodzić po domach i nagrywać jak ludzie śpią oraz z kim.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl6.09.2020 o 23:56

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
O! Q!!6.09.2020 o 23:54

"Miał na sobie zakrwawioną koszulę,,," Przecież to tylko czerwony barszcz! RED. Widzi co chce!

Zgłoś
Jan Rozgłos6.09.2020 o 16:30

Ja bym się bronił mówiąc, że to ustawka z redaktorem?

Zgłoś
Torunianin6.09.2020 o 15:28

Już w Bydgoszczy czytali o tym ,Oblesnica znana w całym kraju ,kiedys granatami rzucali na Chopina teraz wieśniaki sie leją hihi

Zgłoś
Torunianin6.09.2020 o 15:23

Już w Bydgoszczy czytali o tym ,Oblesnica znana w całym kraju ,kiedys granatami rzucali na Chopina teraz wieśniaki sie leją hihi

Zgłoś
O! Q!!6.09.2020 o 15:20

Moim zdaniem Jacek ma rację bo redaktor wpiep... się między wódką a zakąską! Redaktor nie zna historii i współczesności polskiej wódki ( to prawda, bez ściemy!), nic nie wie sekretach produkcji i sztuce degustacji ? pokazująca, że ten trunek, choć tak powszechny, jest w gruncie rzeczy całkiem nieznany. Redaktor nie wie jakie reakcje wywołuje! To po co wpiep...się między wódką a zakąską? Wódka jest naszym alkoholem narodowym. Ale, gdy chcemy o niej opowiedzieć, okazuje się, że wiemy tak niewiele. Smak, nuty zapachowe, temperatura, gatunki?

Zgłoś
Jednorożec 6.09.2020 o 14:55

Ruch Trzaskowskiego? Posuwisto - zwrotny od tyłu.

Zgłoś
adim6.09.2020 o 14:47

polecam ruchtrzaskowskiego.pl

Zgłoś
Wesela pisiowskie 6.09.2020 o 14:11

Mundurowi muszą być dumni. Tam gdzie bójki są, pełno pijaczkow na ławkach, czy pod monopolowym na klonowej to ich nie ma odważnych.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube