reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 30 września. Imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

MOKiS zaprasza na recital Justyny Szafran

Kultura2.09 o 07:41Komentarzy:
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 12 września o godz. 18 do sali widowiskowej na recital Justyny Szafran "Nie ma" Osiecka/Satanowski. Koncert odbędzie się w ramach tegorocznych XXIII Dni Europy.* * *

Bilety w cenie 20 złotych można kupić wyłącznie w sprzedaży internetowej od 1.09.2020 r. poprzez stronę Bilety24.pl. Liczba biletów jest ograniczona do połowy ilości miejsc na sali.

Recital „Nie ma”

22 lata temu w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie miała miejsce premiera wyjątkowego spektaklu pt. "Nie żałuję" w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Artystka wystąpiła w nim wówczas u boku Ewy Błaszczyk, Marzeny Trybały, Barbary Dziekan, Marka Richtera, Mirka Czyżykiewicza i Andre Ochodlo.

Recital „Nie ma” to bezpretensjonalna i nieoczywista podróż w przeszłość, dojrzałe spotkanie artystki z twórczością Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki z płyty "Dziękuję za świat" w nowych aranżacjach Rafała Karasiewicza i Kuby Olejnika.

W programie recitalu znajduje się jeden zupełnie premierowy utwór - mało znany wiersz Agnieszki Osieckiej, do którego muzykę napisał Kuba Olejnik.

Justyna Szafran

Aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube