reklama
reklama
Dziś jest piątek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus. Urząd wojewódzki informuje o nowych zakażeniach!

Aktualności10.08 o 10:32Komentarzy: 2
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu podał najnowsze informacje dot. zakażeń koronawirusme w regionie.- Mamy 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: lubińskiego, kamiennogórskiego, złotoryjskiego i kłodzkiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3501. Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego: liczba osób objętych kwarantanną lub izolacja: 2456, liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 156, liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 94 - informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

kol10.08 o 14:12

Z kąd? oni biorą tych ludzi?? Do lekarza prawie nikt nie chodzi bo pozamykane,czyli nie ma jak badac, co oni stoja na ulicy wyłapują po kolei ludzi czy jak??? Przecież to nie do wiary by tyle badań dziennie zrobili.. pic na wode..

Zgłoś
0810.08 o 10:40

I tak odnowa Polska ludowa

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube