reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 30 września. Imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska w nowej odsłonie! [WIDEO]

Ciekawostki3.08 o 08:24Komentarzy:
Trzy mieszkanki powiatu oleśnickiego znalazły się w półfinałach Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020. Poznaliśmy ich prezentacje w materiałach wideo!


Aleksandra Cepil, Sara Stojek i Oliwia Górowska / mat. prasowe

- Oto półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 w nowej odsłonie, tym razem wideo prezentacji. To już ostatni etap przed wyłonieniem finalistek tegorocznej edycji konkursu, która wyjątkowo odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu. Teraz nie lada wyzwanie czeka jury, które na podstawie nagrań i wcześniejszych zdjęć musi wyłonić pretendentki do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki. Finalistki konkursu poznamy około 6 sierpnia. Wszyscy zainteresowani konkursem mogą je zobaczyć na specjalnie przygotowanych wideo prezentacjach. Przypomnijmy, że konkurs Miss Dolnego Śląska odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat. Konkurs ten jest obecnie jedynym konkursem piękności na terenie województwa Dolnośląskiego! - informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu.

W zestawieniu pojawiły się też trzy mieszkanki powiatu oleśnickiego. Dwie z nich bierze udział w odsłonie konkursu dla dorosłych, a jedna znalazła się w kategorii nastolatek.

Aleksandra Cepil - Bukowina Sycowska - 175 cm wzrostu - rok urodzenia: 1999 (dorosłe)Sara Stojek - Gronowice - 168 cm wzrostu - rok urodzenia: 2000 (dorosłe)Oliwia Górowska - Grabowno Wielkie - 170 cm wzrostu, rok urodzenia 2003: (nastolatki)rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube