reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pamięć o Powstaniu Warszawskim. Uroczystość związku AK i Oleśnickich Patriotów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności1.08 o 17:30Komentarzy: 113
Przy muralu przy ulicy Krzywoustego odbyła się kolejna uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaZa nami kolejne obchody Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego, na które zaprosili Zarząd Oleśnickiego Obwodu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz Oleśniccy Patrioci. O godzinie 17 mieszkańcy zebrali się przed muralem przy ul. Krzywoustego, gdzie chwilą ciszy uczczeni zostali ci, którzy walczyli w Warszawie.

Następnie przy pobliskim obelisku Żołnierzy Wyklętych zostały złożone wiązanki i zapalone znicze. O tej samej porze zawyły też syreny alarmowe. Natomiast o godz. 18 w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Miłosierdzia będzie miała miejsce modlitwa za poległych.Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (113)

mad2.08 o 16:11

Dziękuję organizatorom za zorganizowanie tej uroczystości. Odpowiadają mi klimaty z "Marszu Niepodległości", tak trzymać. Mam nadzieję, że w kolejnych latach będzie nas więcej ;))

Zgłoś
szuwarek2.08 o 15:18

"tyle tej chamskiej hołoty" powiedział stary dziad - i racja.

Zgłoś
XD 2.08 o 14:57

Są tu wypisywane takie bzdury ze aż się niedobrze robi. Jak już ktoś to powiedział jesteście kozakami w necie a dupkami w świecie. Brak mi słów to niektórych wypocin. A ty biszkopciku masz jakieś dowody na poparcie swoich bzdurnych słówek ? To dlaczego wczoraj o 17 nie wyszłaś i nie powiedziałeś co myślisz na forum tylko tu anonimowo się wymądrzasz.

Zgłoś
arcybiszkopt2.08 o 14:50

Do @xD Masz jakieś dowody na poparcie swoich wynurzeń, czy tak po prostu z braku argumentacji chrzanisz? Może podasz jaki odsetek tych "patryjotów" z racami ma wyższe wykształcenie?

Zgłoś
Kyniu2.08 o 14:04

Polski patriota kibol i raca. Brak słów. A Pewnie co drugi nie zna wszystkich zwrotek hymnu Polski.

Zgłoś
śmieszne to2.08 o 13:40

To fakt Olo, kolejna kompromitacja grupy trzymającej władzę w Oleśnicy. Coraz bardziej żenujące jest to co oni wyprawiają.

Zgłoś
.2.08 o 13:38

@ ,,zapamiętaj,,. Ty też zapamiętaj. Mural jest na byłej poniemieckiej stajni.

Zgłoś
Olo2.08 o 13:34

Miasto kamień odzysku po pruskich Strzelcach wyciągnęło z krzaków,gdzie leżał 25 lat przykręcili tabliczkę za 5 zł i na odwal obchodzi święto o 12.00 gdzie cała Polska o 17.00 w godzinę W. Większej durnoty nie widziałem

Zgłoś
Kinga2.08 o 12:01

A co to za okrągłą rocznica że aż dwie uroczystości ???? to nie jest żadne święto , miasto w końcu poszło po rozum do głowy i znalazło miejsce godne upamiętnienia powstańców , co do samego muralu to nie mam nic przeciwko temu, gorzej z organizacją tego co tam się dzieje , jeśli Kolscinski chciał tam oddawać pokłon nie wiem nawet czemu czy komu to jego sprawa .może w tych banerach reklamowych jest jakaś tajemnicza moc .....

Zgłoś
xD2.08 o 11:49

Arcybiszkopt-nie mierz wszystkich swoją miarą to ze ty masz problem z czytaniem Nie znaczy że wszyscy.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube