reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 30 września. Imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pamięć o Powstaniu Warszawskim. Uroczystość związku AK i Oleśnickich Patriotów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności1.08 o 17:30Komentarzy: 113
Przy muralu przy ulicy Krzywoustego odbyła się kolejna uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaZa nami kolejne obchody Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego, na które zaprosili Zarząd Oleśnickiego Obwodu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz Oleśniccy Patrioci. O godzinie 17 mieszkańcy zebrali się przed muralem przy ul. Krzywoustego, gdzie chwilą ciszy uczczeni zostali ci, którzy walczyli w Warszawie.

Następnie przy pobliskim obelisku Żołnierzy Wyklętych zostały złożone wiązanki i zapalone znicze. O tej samej porze zawyły też syreny alarmowe. Natomiast o godz. 18 w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Miłosierdzia będzie miała miejsce modlitwa za poległych.Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (113)

Ciekawy 8.08 o 02:23

Mam jedno pytanie do osób prowadzących ten portal. W tym artykule nie zamazaliście twarzy A w artykule o potrąconej kobiecie wszystkie twarze zamazane. Macie zgody na publikacje wizerunku w tym artykule ?

Zgłoś
antek5.08 o 15:21

Żeby Polska była polska to trzeba konsekwentnie przeprowadzić dekomunizację, trzeba to zrobić na wszystkich odcinkach życia, w szkolnictwie, w kościele, sądownictwie, w rządzie, Katów osądzić, złodzieji ukarać a dewiantów leczyć

Zgłoś
Szydełko wyborca PiS3.08 o 23:25

Nie Wolak,a prymitywny bydlak

Zgłoś
Polak? - nie, to Wolak3.08 o 22:04

Polak - naucz się czytać. Do Dudy i Morawieckiego pretensje !!!

Zgłoś
wyborca3.08 o 17:59

Czy to był mecz piłkarski

Zgłoś
WKS3.08 o 16:02

W parlamencie europejskim są pisowcy i też milczą na temat repatriacji od Niemców.A swoją drogą ani PO,ani Tusk nie rządzą polską.

Zgłoś
Polak3.08 o 12:56

Niemcy powinni oddać to co ukradli podczas II wojny światowej. PIS chce odszkodowania, ale nie słychać w tej sprawie głosu Pana Tuska i PO.

Zgłoś
...3.08 o 12:31

Mieszkaniec! Widać głos z ratusza. To było spontaniczne, nikt nikogo nie naganiał. A widziałeś zdjęcia spod kamienia milicyjnego? Tam była organizacja i specjalne zaproszenia. A przyszła garstka czynowników.

Zgłoś
rumpel stinkstin3.08 o 12:22

Salut rzymski

Zgłoś
WKS3.08 o 11:49

Wygraliśmy derby piłki plażowej?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube