reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Miejskie obchody 76. rocznicy Powstania Warszawskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności1.08 o 12:09Komentarzy: 65
Dziś obchodzimy 76. rocznicę Powstania Warszawskiego. Za nami miejskie obchody, które odbyły się na skwerze przy ulicy Rzemieślniczej.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Delegacje z samorządowych jednostek złożyły kwiaty na skwerku przy Rzemieślniczej, gdzie niedawno pojawiła się pamiątkowa tablica.

- Uczcijmy wspólnie ten ważny dla Polaków Dzień. Serdecznie zapraszamy na miejskie obchody tego Święta. Spotkajmy się 1 sierpnia, o godzinie 12.00, przy pamiątkowej tablicy „Bohaterskim Powstańcom Warszawy”, na skwerku przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy. W ramach uroczystości przewidujemy podniesienie Flagi Narodowej z odśpiewaniem Hymnu Państwowego oraz złożenie kwiatów pod tablicą - zachęcał Urząd Miasta Oleśnicy.Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz też: Pamięć o Powstaniu Warszawskim. Plan uroczystości w Oleśnicy

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (65)

Yogi1.08 o 15:27

Bez masek - tragedia i piękny przykład dla mlodycht

Zgłoś
mad1.08 o 15:25

@Oca, mam nadzieję, że niewiele osób podziela twoją opinię, do której masz oczywiście prawo.

Zgłoś
Oca1.08 o 14:59

BTW. Mówię o obchodach, które będą pod muralem o 17

Zgłoś
Oca1.08 o 14:59

@mad tak samo jakmozna być dumnym, bo urodziłeś się tutaj, a nie gdzieś indziej. Powód do dumy gorszy niż kolor oczu. Ale to moja opinia ;)

Zgłoś
*1.08 o 14:54

Ubiory nie na miejscu i brak maseczek. Wstyd.

Zgłoś
mad1.08 o 14:50

@Oca, a gdzie ty tu widzisz kibiców z odpalonymi racami? Nikt z nimi nie musi się utożsamiać, jeśli nie chce, tak jak ty nie musisz czuć się patriotą, choć ja na twoim miejscu dumny bym z tego nie był.

Zgłoś
Skromny polaczek 1.08 o 14:46

Dziwią mnie wielkie słowa o upamiętnieniu warszawskiego powstania, nie mylić z narodowym. Jeśli chcecie upamietniac tych co zginęli, to proszę pojechać na Ich groby do Warszawy, to będzie bardziej wzruszające i wartościowe!!! Niż spotkania przy jakimś kamieniu, czy malunku na murze lub jakimś rondzie kizika i to w dodatku psedokiboli, psedopatryjotow, zadymiarzy z racami . Inteligentni pojadą do Warszawy, reszta zadymiarzy będą skandowac np na rondzie pod obstawą jeszcze w dodatku mundurowych za publiczne pieniądze.

Zgłoś
?1.08 o 14:26

W sandałach i spodniach dresowych

Zgłoś
jarek kosiek1.08 o 14:25

Rady Sarna wczoraj w maseczce po ,,brwi" i okluarach przeciwsłonecznych z czapeczką z daszkiem (nie mylić beretu z antenką) filmował z trybun w Dobroszycach sparing piłki nożnej. Dzien wcześniej także to samo robił.Widziało go tam kilkadzieśiąt osób.Czy Przewodniczący Rady Miejskiej Oleśnicy Robert Sarna byl na ,,przeszpiegach"? A w Dobroszycach też sie odbiera L-4 ?I serio jest na L-4 ?

Zgłoś
Oca1.08 o 14:10

Śmieszy mnie ta kłótnia o godzinę uroczystości. Inne rocznicę też obchodzicie co do godziny? Urodziny swoje też zaczynacie o godzinie waszego przyjścia na świat? BTW. Myślę, że większość Olesniczan nie chce się utożsamiać z kibicami z odpalonymi racami. Dodam, że patriotą się nie czuję, a powstanie było wielką tragedią, o której trzeba właśnie w ten sposób pamiętać. Peace.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube