reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 6 sierpnia. Imieniny Jakuba, Sławy, Sykstusa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Trwa remont trzech dróg w gminie Syców

Aktualności2.08 o 09:10Komentarzy: 9
Sycowski magistrat poinformował o trwających pracach modernizacyjnych trzech dróg na terenie gminy.* * *

Trwają zaawansowane prace przy modernizacji trzech dróg na terenie naszej gminy. Pierwsza realizacja, która zostanie sfinalizowana to ul. Reja w Sycowie. Drugą będzie łącząca się z poprzednią ul. Lawendowa, która została w części sfinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych oraz 3 inwestycja, na której prace rozpoczęły się wczoraj to nakładka asfaltowa na drodze wojewódzkiej 448, w miejscowości Działosza.

Wszystkie drogie zostaną oddane do użytku jeszcze przed rozpoczęciem jesieni. Okolicznych mieszkańców prosimy o cierpliwość, a pozostałych kierowców o ostrożną jazdę w tych miejscach.

UMiG Syców

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Kaziu2.08 o 21:14

Na Sosnowej ludzie mieszkają ponad 10 lat, niektórzy 15. Działki kupione od gminy. Miała być droga, do dziś nie ma. A przecież mieszka tam Pani radna, nie przeszkadza jej to? Burmistrz obiecuję ale tylko obiecuję. Tam gdzie 2 domki robią.droge ale tu gdzie ok 20 niestety nie.

Zgłoś
Basia2.08 o 21:10

Sosnowa to porażka, próbowałam raz przejechać do Biedronki i obejrzeć wybudowane domki ponieważ byłam zainteresowana kupnem. Skończyło się na mechaniki samochodowym bo utknelam w dziurze i uszkodzilam samochód. Po naprawie ufam się do burmistrza, może zwróci koszty naprawy.

Zgłoś
Miko2.08 o 20:23

Azaliowa na wiosce też w dziurach 20 cm.piach i kurz ciągle w powietrzu. Może jada z robotami po kolei ???

Zgłoś
Karol z Kazimierza2.08 o 19:14

3/4 sosnowej to też pola. Dla kogo ważnego tam wybudować asfalt w pola?

Zgłoś
Mieszkanka Reja2.08 o 19:12

Najpierw (tak jak ci z sosnowej) mieszczuchy chcą daleko od motłochu, bo cisza, spokój, natura. Potem płacz bo wszędzie daleko i specjalnie asfalt trzeba dla nich w polach robić. Wiedziały gały, że na Wiosce się budowały.

Zgłoś
Jan Zielonka Oleśnica 2.08 o 15:53

Zawsze były i będą układy i układziki ! I tyle w temacie !

Zgłoś
obiektywny 2.08 o 15:51

Ten artykuł powinien być w " gazecie sycowskiej " lub na facebooku " nasze miasto Syców " , może by bardziej dotarło do opinii publicznej a także do " wspaniałych " włodarzy miasta i BEZRADNYCH RADNYCH !!!

Zgłoś
WIOSKA - SYCÓW2.08 o 13:55

ul. Reja ( na zdjęciu ) - ciekawe kto taki ważny tam mieszka skoro zrobili piękny asfalt dosłownie dla dwóch posesji . Dalej to pola . N.p. ul. sosnowa - 17 domów , droga o pomstę do nieba , 15 lat piszą o zrobienie takiej drogi jak na Reja i .... nic ! Widać panie burmistrzu i radni że słabe mają przebicie ! Przed wyborami na radnych i burmistrza obiecanki były - - ale cóż - jak zawsze " sie zbyły " ! Proszę sprawdzić piękną aktualnie ulicę Reja w Sycowie i fatalną drogę na Wiosce ul. Sosnowa . POZDRAWIAM !

Zgłoś
Mieszkanka Lawendowej2.08 o 11:11

No to jestem kontent.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube