reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Poprawiają studzienki na ulicy Kaliskiej w Sycowie

Aktualności31.07.2020 o 11:42Komentarzy: 16
Niedawno zakończył się remont ulicy Kaliskiej w Sycowie, po których wyszło na jaw, że wystają studzienki kanalizacyjne, stwarzając tym samym zagrożenie.Wczoraj rozpoczęły się prace na ul. Kaliskiej w Sycowie, związane z naprawą źle wykonanych studzienek kanalizacyjnych przy drodze wojewódzkiej 449.

- Prace są realizowane pod nadzorem Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, a szybkość reakcji na zgłoszenia od radnych miejskich i urzędników UMiG w Sycowie pokazuje, że współpraca pomiędzy instytucjami może przebiegać pomyślnie. Wszystkich mieszkańców prosimy o cierpliwość oraz bezpieczną jazdę w tym rejonie Sycowa - informuje Urząd Miasta i Gminy Syców.

źródło: UMiG Syców

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

paweł3.08.2020 o 22:56

co robi burmistrz i jego zastępca ?nie widzą tej fuszerki czy się gówno znają dwóch PGR,żeby brać się za rządzenie to trzeba coś umieć nieudacznicy.urwałem felgę i rozciąłem oponę.

Zgłoś
Kierowca3.08.2020 o 09:49

Uzupelnienia nie sa rowne z pozostala nawierzchnia jezdni.Ciezar samochodow moze przyspieszyc kolejne uszkodzenia

Zgłoś
kierowca z ul. Kaliskiej1.08.2020 o 21:26

Studzienki były poprzednio poprawiane 2 lata temu tj w 2018 roku. Wytrzymały 2 lata po tych pracach. Teraz po pierwszych pracach czuć podczas jazdy że jezdnia w miejscu wycinania nie jest równa, po poprawkach ze studzienkami może i jest lepiej ale też czuć dalej zagłębienie w jezdni (pomimo, że widać miejsce gdzie jest "nadlewane asfaltem"). Szybko, tanio i dobrze :)

Zgłoś
Boomer1.08.2020 o 12:07

Ten mężczyzna z wielkim brzuchem to chyba jakiś kierownik. Fachowym okiem ocenia i kontroluje.

Zgłoś
Kokos1.08.2020 o 09:10

Co to jest? Taka szopka w wykonaniu radnych, że szok. Teraz będą biegać z miarkami, stać nad pracownikami czy prawidłowo robią. Tacy znawcy, to gdzie byli jak przez kilka tygodni przejazd przez te drogę był utrapieniem, a nawet stanowił niejednokrotnie zagrożenie dla użytkowników, a na koniec taki bubel został. Obudzili się jak mieszkańcy zaczęli interweniować. Najlepiej umyć rączki, bo to droga powiatowa. Przyzwyczajeni tylko do ochów i achów, a teraz coś jest niedobrze, to wtedy - to nie my. Standard.

Zgłoś
Karol31.07.2020 o 19:46

Jak by się miasto zainteresowało wcześniej jak teraz to by nie było kolejnych utrudnień na drogach. Miejmy tylko nadzieję, że to ostatnie utrudnienia z tym związane.

Zgłoś
Sprzątaczka31.07.2020 o 16:53

Sądzę, że jakby nie były ruszane przez najbliższe 10 lat nikt w śpiącym Sycowie nie zauważyłby różnicy, ale jak już coś ktoś to nie ma, że boli, sami specjaliści o konserwacji powierzchni płaskich.

Zgłoś
Sycowianin31.07.2020 o 16:45

Czego chcecie od chłopa? Dzwoni, pyta się, interesuje go to, a nie jak wcześniej bywało.Patrzyli jak im dworzec sprzedali (a był wyjątkowo tani), dali się ograć przez DSDiK z obwodnicą drogi wojewódzkiej, itp. I nikt się wtedy nie pytał jak to możliwe, nawet wszystkowiedzące sycowskie media.

Zgłoś
Olek31.07.2020 o 16:05

On się zna na wszystkim. Nie wiecie tego? Na kolei, na drzewach, na drogach... można by tak długo wymieniać.

Zgłoś
Robert31.07.2020 o 15:01

Maliniak udaje że się zna. "Zrób zdjęcie że niby nadzoruje" ????

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube