reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus. Nowe zakażenia w regionie i powiecie oleśnickim

Aktualności31.07 o 10:33Komentarzy: 31
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu informuje o nowych zakażeniach koronawirusem w regionie.- Mamy 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: oleśnickiego, polkowickiego, lubińskiego, wołowskiego, wrocławskiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego i trzebnickiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3258. Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego: liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 1801, liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 319, liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 75 - podaje Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

anty PiS31.07 o 18:42

Poza tym wszystkie zakażenia to wina PiS i Andrzeja Dudy

Zgłoś
MojaOlesnica.pl31.07 o 18:42

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
fan31.07 o 17:40

W Bierutowie w urzędzie ponoc korona jest!!

Zgłoś
AZ31.07 o 16:18

Żal mi ludzi, którzy nadal wierzą w te bajki rządowe i lekarskie o jakiejś pandemi :) czy nie widzicie, że od marca nikt już nie umiera na inne choroby tylko na tego świrusa? :) Czy tak ciężko tłuki zauważyć że jesteście robieni w ch..? Ciężko ruszyć mózgownicą? Jest w cholerę dowodów na to całe łgarstwo, tylko ten co chce to poszuka i znajdzie. Jak trzeba być ślepym, głuchym i upartym głupcem aby tego nie dostrzec.

Zgłoś
Matka31.07 o 15:24

A Sztab kryzysowy, patrz:politycyy pis Siedzą godzinami i debatują. Tylko że z tego nic nie wynika. Będą obserwować tylko co? Chyba jak liczba zakażonych wzrasta. Nic nie robią żeby zapobiec. A jak będzie 1000 dziennie to może coś zrobią. Tragedia.

Zgłoś
Marta31.07 o 14:53

Monia :) powtarzasz się, głupia jesteś. Widać, że nerwy Cię zjadają to pewnie tam pracujesz. Tyłek pokażesz i wszyscy klienci GRZESIA są na twoje skinienie? Może R&R powinni to zobaczyć na własne oczy. Dowalą wam karę za maski to się nie opamiętacie. GRZEŚ pójdzie w pył ze swoimi patologiami.

Zgłoś
Do Marta31.07 o 14:47

Marta,to co napisałaś to do ciebie pasuje!!! Widać,że jesteś patologią!!!!

Zgłoś
Do Marta31.07 o 14:47

Marta,to co napisałaś to do ciebie pasuje!!! Widać,że jesteś patologią!!!!

Zgłoś
Do Marta31.07 o 14:46

Marta,to co napisałaś to do ciebie pasuje!!! Widać,że jesteś patologią!!!!

Zgłoś
Marta31.07 o 12:53

Do Misia: Widać jaka jesteś inteligentna. Zero mózgu pod czaszką. Pusta jak wazon bez kwiatów. tam Policję i sanepid wezwać. GRZEŚ to siedlisko syfu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube